Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ma jött meg. Hogyan mondjam...

Ma jött meg. Hogyan mondjam meg anyának? :S Help! Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 19:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

De ha már nem is menstruál, akkor sem fogja ezt mondani.:D

23/L

2011. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Anya még az ágyban pihent nálunk, levettem a bugyit, bementem hozzá azt mondtam hogy anya!,és odamutattam neki. Nem mondta senkinek csak apának de az is ciki volt egy picit.
2011. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Softness ***** válasza:
100%
én 11 voltam és reggel mikor láttam mivan, szaladtam anyuhoz, "anya!! folyik a vér a puncimból." :) nincs mitől félni, ez természetes dolog, nem kell szégyelni
2011. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
nem olvastam végig a válaszokat de én 4 gyermekes apuka vagyok és már a 8 éves kislányom tud neked segíteni de egyébként , anyu adjál nekem betétet mert megjött!
2011. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%
megint az apuka a kislányomnak én mondtam el ,hogy ez megfog történni az anyukája , meg közölte velem ,hogy hülye vagyok ,ezen felbőszülve gyors szexuális felvilágosítást is megtartottam ,na ezek után voltam én minden csak úri ember nem!
2011. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell semmiféle virágnyelv. Ha egy lány nem mer őszintén és nyíltan beszélni a menstruációról az anyukájával, ott az anyuka valamit nagyon nagyon elrontott! Ahogy a 20:49- válaszoló is írta, nyugodtan mondhatod, hogy "Anya, vér folyik a puncimból"! Vagy "Anya, megjött a menstruációm"! Nem kell mellébeszélni!
2011. aug. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
hát igen ezt az anyukának már előre fel kellet volna készíteni a kislányt na de erről ennyit ,hogy milyen gyerekek vállalnak szülői feladatokat, de ezt lehet ,hogy nem itt kellet volna ezt kifejteni
2011. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb esetben azfog történni veled ,mint velem meg anyummal:)

Szimplán mondtam,hogy "Anyu képzeld ma megjött" erre ő teljesen kifordult magából,hogy a kislányából nagylány lett meg így meg úgy,viccesvolt.

Ne félj,hidd el ez nem tragédia..

16L

2011. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Például "Anya, kellene betét, mert megjött".
2011. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ezt olvasni, hogy ennyire prűdek a szülők, közben meg a csapból is a szex omlik... nem a te hibád kérdező!!! Ez anyud hibája, hogy tabuként kezelte...!

Én ebben az esetben csak annyit kérdeznék, hogy hol találom a betétet, mert szükségem van rá.

2011. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!