Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el anyának?...

Hogyan mondjam el anyának? Iskola előtt kerestük az osztálytársam telefonját és ott cigiztek többi osztálytársaim. és az osztályfőnök telefonálni fog anyának ha nem mondom el neki én. Mit tegyek? 12/F

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Mi van? Attól, h a többi osztálytársad cigizett, miért kell a te anyukádat is felhívni? Vagy azt hitte te is cigiztél velük? Kicsit érthetőbben ha lehet.
2010. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel mi a probléma? Se nem az az osztálytársad, akinek kerestétek a mobilját nem cigizett, se te. Nem is értem, hogy miért kell tudnia az anyukádnak, vagy hogy miért csinálsz problémát belőle?
2010. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Tessék? Mert mivan akkor, ha az osztálytársaid cigiztek? Hogy kapcsolódik anyukádhoz ez az egész?
2010. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
mondd azt hogy te NEM cigiztél 13/L
2010. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
kicsit érthetőbben mondom azt hitték hogy én is cigiztem.. azért mondták hogy mondjam meg anyának utolsó válaszoló okés de a szüleim hamar felkapják a vizet vayis csak anya mert apa nincs itthon dolgozik..és félek h kikapok v valami
2010. nov. 3. 21:40
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Ne mondj anyádnak semmit, hanem a suliban menj be, mmondd el, hogy te nem cigiztél és kikéred magadnak a gyanusitgatást. És a rágalmazást.
2010. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
uccsó válaszoló de azt mondja oszt főnököm h füstölt a kezem xD pedig nem cigiztem és nem hiszik el és ha be mek tuti megkérdik h elmondtad anyukádnak???!!!
2010. nov. 3. 21:47
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Én őszintén elmondanám neki az egész szitut. És még hozzátenném, hogy ismerhet nem rongyolnám szét a tüdőm. Amúgy szerintem egy anya, aki nem dohányzik úgyis levágja ha a valaki közeli hozzátartozója rágyújt. Egyszerűen mindenbe beleivódik a szaga.
2010. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
anya cigizik és néha ugy rámjön de nem cigizek akkor csak ugy magamba hogy mi lenne ha... de sosem cigiznék mert tudom hogy káros meg minden féle méreg van benne.. de ha ezt a nya megtudja ne tudom mi lessz a következénye mert mondja hogy sokat idegeskedik meg minden és elfog menni itthonról és ha megtudja és elmegy itthonról???
2010. nov. 3. 21:54
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Akkor kellett volna mndani az ofőnek, hogy akkor szagolja meg a kezedet, ha cigiztél, bűzlik, ha nem, akkor nem. És az orra alá dugni...

Ezt már nem tudod megtenni, akkor meg anyádnak mondd meg, hogy mi volt a szitu és hogy ismerhet, sose tennél ilyet és fúújjj, undorit még a szaga is. Légy NAGYON hiteles, nagyon irtózz a cigitől!!!

2010. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!