Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ma jött meg. Hogyan mondjam...

Ma jött meg. Hogyan mondjam meg anyának? :S Help! Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 19:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Anya, kérhetek egy betétet? Ma megjött! szerintem ez is jó mód a közlésre. Még én sem tudom hogy mondjam el neki :S mert a legjobb barátnőm anyjával amikor telefonált akkor is hallottam hogy "és a te lányodnak már megjött?" meg ilyenek ... félek hogy szétkürtöli másoknak.

De hamár apák:D egyszer amikor nagyon fájt a hasam, anya meg apa teljesen kiborultak mert azt hitték hogy megjött. Apám rögtön előis adta a " nemkell félni ha vér jön a puncidból.." szöveget. Máskor meg, kb. fél éve bejön a szobámba amikor töri leckét írok és hosszabban előadja az egészet :D Nagy volt, de kicsit cikis is ... akkor még 11 voltam


12/L

2011. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!