Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy adjam be a szüleimnek a...

Hogy adjam be a szüleimnek a vp-t?

Figyelt kérdés

apám tudja hogy vp-ztem már, mert amikor nyaraltunk, és jöttek velünk mások is akkor láttak minket(bár nemtudom hol)

és nemszólt semmit, anyám nemtud róla, és ő eléggé konzervatív és beszűkült látókörű ember, van saját pipám már és lassan vagy fél éve szoktam pipázgatni...szóval tippeket kérnék>.<

14/f


2011. aug. 28. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ezt elmondani??
2011. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 monster under yo bed ***** válasza:
77%
majd csak észreveszik...
2011. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy vizipipát nem tudsz neki elmondani az már elég nagy baj...
2011. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

"Anyu, apu vízipipázok mert egy idióta vagyok aki azt hiszi az menő dolog és nem káros, b*sszatok le jó nagy pofonokat nekem és zárjatok be vagy 2 évre hogy rájöjjek mekkora hülye vagyok"


Valahogy így.

Ja és én még csak nem is vagyok konzervatív se.

2011. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
14 évesen ne ilyen f*szságokat csinálj és nem lesz gond. A vp egy egészségtelen sz*rrakás. Majd rájösz 30évesen amikor majd nem fog felállni
2011. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak mondd el, bár én be nem nyögném neki, hogy pipáztam. Nem konzervaítvak, de ez kiverné a biztosítékot.

Amúgy azt is titkolod előtte, hogy van pipád? Mert ha nem, akkor gondolom ők is tudják, hogy használod.

2011. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ma elmondtam nekik, bár nemazért hanem mert sikeresen kiégettünk egy kárpitot, haveroméknál, apám aztmondta hogy oké úgyse tud micsinálni, csak anyámnak majd aztmondjam hogy többet nemfogok, azt nemtudják hogy van is pipám
2011. aug. 28. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

nekem is van vp-m,de én sem szóltam a szüleimnek,csak annyit hogy néha szoktam:D

17/L

2011. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Kárpit kiégetése? Ügyesek vagytok...:D

Amúgy meg én nem mondtam volna el, apámnak volt pár olyan beszólása, amiből elég gyorsan lejött, hogy nem kell tudniuk róla.

2011. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
igaz én 18 évesen kezdtem pipázni, teljesen véletlenül kaptam szülinapomra egy haveromtól és attól fogva, de nem szóltak semmit. mondtam, hogy pipázok és kész, egyébként a nikotin tartalma 0,05% tehát rászokni a nikotin miatt sokáig tarthat.
2011. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!