Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7 év korkülönbség - hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbség - hogy adjam be a szüleimnek? /részletek lent/

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel mostanában sokat beszélgetünk, múltkor találkoztunk is egy "dupla randi" keretein belül,a legjobb barátnőmmel és a pasijával, ahol játszottunk meg filmet néztünk, tök jól elvoltunk. Ő 22, én 15. Mindenki azt mondja, hogy nyilvánvaló, hogy járni akar velem, és azt hiszem, én is szeretnék vele. Csak ugye ott vannak a szülők.. Anyám már célozgatott rá, hogy szerinte inkább a saját korosztályomból kéne pasiznom, de azok a fiúk annyira.. éretlenek, vagy nem tudom. :/ A legjobb barátnőm is nála 5 évvel idősebb fiúval jár, és tökéletesen jól működik :) Ha eljutunk odáig, hogy mondjam el a szüleimnek? És ha megtiltják? :S Meg fogom mondani nekik, hogy igazán bízhatnak bennem, mert igaz is, ha valamit én nem akarok, akkor azt úgyse hagyom! Segítség! :S (Egyébként még nem volt pasim)
2011. júl. 27. 11:15
 1/10 GaBiii17 ***** válasza:
járjatok, csak aztán vigyázz mert 2 hét múlva ugyis bele akar mászni a mézes oduba :)
2011. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A te korosztályodban is vannak normális srácok, csak meg kell őket találni. Nekem is volt már 6 évvel idősebb barátom. Az elején szerettem, de ahogy telt az idő egyre jobban látszott a korkülönbség. Ő sokkal komolyabb és éretebb volt, mint én. Néha lekezelően viselkedett velem, feldobálgatta, hogy ő sokkal tapasztaltabb, mint én. Persze lehet, hogy nálatok nem így lesz, hiszen majdnem minden egyénfüggő. :) De a helyedben tuti az én korosztályomból válogatnék. Még az 1-2 év korkülönbség simán belefér. :)
2011. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még kicsit ismerkedjetek, hogy jobban kiismerd, meg minden, mert azért 7 év korkülönbség nem akármi. Ha pedig már úgy érzed, hogy járni akarsz vele, és rendes, akkor előtte beszélgess el anyukáddal, hogy jó ötlet-e..ha pedig azt mondja, hogy nem kéne, akkor ne kezdj el kiabálni meg stb, mert ezzel csak rontasz a helyzeten, inkább próbáld meggyőzni arról, hogy nagyon rendes, és nem akar tőled semmi komolyat. Hidd el érdemes elbeszélgetni a szüleiddel, mert nekik nyilván több tapasztalatuk van ilyen ügyekben, és mindig igazuk van..én már csak tudom, mert már én is voltam hasonló helyzetben, sőt többször is, és nagyon is jól tettem, hogy rájuk hallgattam!!!
2011. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A barátom és köztem 6 év van és csak 16 voltam, amikor összejöttünk.

Hát igen...a szülők...az én szüleim sosem tiltottak el tőle, de többször megpróbálták elérni, hogy szakítsunk. Most 4 éve vagyunk együtt és odáig fajult a dolog, hogy a szüleim már 1,5 éve meg sem kérdezik, hogy él-e...

Remélem a te szüleid megértőbbek :S

Talán először mesélj róla, hogy mit dolgozik (vagy hol tanul) aztán szépen kiszámolják magukban, hogy hány éves...

20/l

2011. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kötünk 11van:) imádják a párom.19vagyok.
2011. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen helyzetben voltam - úgy 10 éve már. Én 22, a lány 15 végefelé. Én inkább éretlenebb voltam a koromhoz képest, ő inkább érettebb az ő korához képest. Nem, nem két hét után "volt meg", legalább fél év volt.
2011. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) jelenleg még csak ismerkedési fázisban vagyunk, egyáltalán nem akarok egyből beleugrani a mély vízbe :D a mézes odu dolog pedig.. hidd el, nem hagynám magam ;D
2011. júl. 27. 15:06
 8/10 anonim válasza:

Oooooh. Maximálisan együttérzek veled! 15 éves voltam amikor ugyanilyen szituációba kerültem..(ennek már pár éve)Igaz, nálunk "csak" 6 évről volt szó, de ez gyakorlatilag most mind1. Össze is jöttünk hosszas huza-vona után. És iszonyúan beleszerettem, akkor azthittem milyen nagylány vagyok és ura vagyok minden helyzetnek. Utólag derült ki, hogy ahol tudott átvert, kihasznált. De nagyon tehetségesen adta elő mindig azt, amit én hinni akartam..Anyuék eltiltottak tőle, ami nem zavart különösebben. fél évig együtt voltunk. Nagy hiba volt.

a mézes oduról meg annyit, hogy én is úgygondoltam, hogy nem adom magam könnyen.. De ezt is tudta hogy érje el.. Egyáltalán nem erőltetett semmit, sőőőt... Mindenféle igéreteket tett. Ezzel el is érte, hogy nagyon hamar megkapott..Másrészről pedig teljesen más életet éltünk.. ő dolgozott, én gimis voltam, annak is az elején. Sok volt a veszekedés a különböző életstílusból.. Ha rám halgatsz (tudom, hogy nem fogsz, én sem hallgattam senkire..) akkor verd ki a fejedből.. :)

2011. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

én 16 vagyok és egy 25 éves srác tetszik nekem...mi még nem találkoztunk de jófejnek tartjuk 1mást...

az én szüleim 1általán nem engedik meg hogy legyen barátom -.-" pedig véleményem szerint elég idős lennék már egy kapcsolathoz...

ha én összejönnék a sráccal én is félnék hogy mi lenne ha elmondanám anyámnak mert ő azt mondta hogy még "kis pelyhes pipi" vagyok (XXD) de megmondanám neki hogy szeretem őt és hogy tudok vigyázni magamra és hogy vagy úgy leszek vele együtt hogy tud róla vagy titokban, és az rosszabb, szal ink örüljön h elmondom neki...

2011. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is eztmondtam neki... Azt értem el vele, hogy jobban ellenőrzött... Nem hasznos... :D
2011. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!