Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnánk könnyen beilles...

Hogyan tudnánk könnyen beilleszkedni gimibe? Nem a szokványos helyzet, sajnos.

Figyelt kérdés
Most leszek gimis,4 osztályos magyar gimnáziumba jelentkeztem egy barátnőmmel együtt,30 embert vettek fel.Nagy a kavarás ebben a suliban,van 2 nulladik-nyelvi előkészítő,1 nemzetiségi és 2 magyar gimis osztály,mert 8 évfolyamos gimije is van,és a nulladikas gyerekekhez utána össze-vissza csatlakoznak.Mi 13 új ember 16 olyanhoz csatlakozunk,akik egy évvel idősebbek,minimum 1 éve,de többen 5 évet jártak már a suliba...Bevettek a facebook csoportjukba,és ahogy visszaolvastam tele volt ilyen hozzászólásokkal:fúú tiszta gyp-s osztályunk lesz,nem igaz mi tök jól elvoltunk így erre jön a sok gyökér,basszus gyerekek 4 év halál,stb stb...nem is ismernek.hogy tudnánk beilleszkedni?nagyon nem várnak.:(
2011. aug. 29. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Lehet csak ugratnak, nem komoly.
2011. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam, olyan osztályba kerültem ahol az osztály harmada már általánosba is együtt járt (ált. iskola és gimnázium, ahova járok), és össze voltak szokva. Eleinte fura volt, de semmi hátrányunk nem származott belőle. Nem lesz ez rossz ne félj :)
2011. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van ott a 16 ember,de ti is vagytok 13an ne aggódj:)

Nem hiszem,hogy mind a 16 ember olyan az osztályba szerintem csak 1-2 nagyszájú ember van ott az osztályban aztán ennyi,de aggódj:)

2011. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!