Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nem szokványos (hánying...

Milyen nem szokványos (hányinger, mensi kimaradás) jelei voltak a terhességednek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt megelőzően, hogy kiderült volna viszkettem minden olyan anyagtól, ami a felsőtestemmel érintkezett, pl. nyaklánc, melltartó, bármilyen felső. Majd levakartam a bőröm. Majd ahogy kiderült jött a has- és derékfájás, mellfeszülés, ingerlékenység.
2011. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az ingerlékenység. Míg elég sok nő ingerlékeny a menzesze előtt/alatt, én sosem voltam az.


Még a férjemnek is feltűnt, hogy nagyon "harapós" vagyok. Amúgy én sem értettem az okát... aztán kimaradt a mensim :D


16+0 hkm

2011. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem bírtam meginni a reggeli kávémat, még a szagától is felfordult a gyomrom - egyből tudtam, hogy baba lesz :)

12 hetes km

2011. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudtam. :) Néha nagyon fájt a méhem (mintha kést szúrtak volna belém). Hidegre úgy bekeményedett a mellbimbóm, hogy még az üveget is vágta volna + iszonyúan fájt. A cigitől megundorodtam.
2011. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kiszáradt a bőrőm, de mindenhol! Amint kiderült, hogy baba van, elmúlt a szárasság is!
2011. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem fáj a mellbimbóm és megduzzadt

5h km

2011. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
napközben hőhullámaim voltak és a nemvárt előtti napokban már fémes ízt éreztem a számban, ez volt az 1. babánknál is, így egyből vágtam, hogy jön a kistesó ;)
2011. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindössze egy, nem igazán szokványos jele volt. Egy nőgyógyász rám nézett, és azt mondta: képzelje, maga terhes!

Én meg képzeltem, és ott döbbentem le. (12 hetes voltam akkor) :D

2011. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Togcsi ***** válasza:

Nagyon érzékeny voltam az első 4 hónapban!

Folyton kiborultam,sírtam,egyedül éreztem magam a gondjaimmal!Pedig egy álom pasi állt mellettem!:)

2011. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!