Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudok elaludni. Háromnegye...

Nem tudok elaludni. Háromnegyed órát szenvedtem az ágyban, és semmi. Ti ilyenkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 00:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

én ilyenkor kreálok fejben egy "mesét" :)

pl most bele vagyok esve egy színészbe és este úgy aludtam el hogy elképzeltem,milyen lenne vele találkozni :D

és hogy járunk xD :P

bár még így is fent maradtam 11-ig,de legalább reggel kipihentem ébredtem :)

bár mire beértem a suliba,már tiszta álmos voltam ...

13l

2011. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

Ne ezért keltem fel tegnap fél hétkor, úgy hogy előtte kettőkor aludtam el. :D Így este már elég álmos voltam, legalább az első napon legyek kipihent.

Egyébként én is álmodozni szoktam, vagy bárányokat számolok (csak azt mindig megunom és abbahagyom). Amúgy meg szenvedek az ágyban, mert tudom, hogy ha felkapcsoló ma villanyt és olvasok/gépezek, attól még jobban felébredek.

16/L

2011. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
szenvedek tovább.:D ide forgok,oda forgok,majdcsak elalszok egyszer...tegnap este nekem se ment,ilyenkor soha se megy,mert délig alszok.de ma tuti elalszok korán,mert hulla vagyok.:D
2011. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sem ment, izzadtam, forgolódtam és gondolkoztam. Sajnáltam, hogy elmegy a legjobb barátnőm, és most úgy nézek az egész év elé, mint valami borzalom...Új termet kaptunk, ami nagyon kicsi, és egy omló fal van az ablak előtt...:( Jött 3 új lány...az egyik a tipikus "cicababa"...Hát remek, sose volt nagy sikerem a fiúknál, de most végképp nem lesz.


14/L (9.-es)

2011. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
utolsó: ne törődj a plázap.csával,ha a fiú osztálytársaid normálisak,tuti nem az ilyen könnyen kapható csitrik kellenek nekik
2011. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%

egy feles whiskey (a temetőbe visz ki:D)

vagy áthívom a bnőmet egy dugásra, utána már jól tudok aludni :)

15/F

2011. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont az van velem is...Egész éjszaka csak forgolódtam,elaludtam 5 fele és fél 8 kor keltem...:ss
2011. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Sipos Géza válasza:
44%
Meg vagyok elégedve az oldalal,de valaki használja az adataimat,engedélyem nélkül
2011. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már velem is volt ilyen. Ha lefekvés előtt lezuhanyzol, az sokat segít, ne igyál semmi szénsavasat alvás előtt, inkább tejet/kakaót, ne egyél semmi olyat, amiben energia lehet, pl gyümölcs, vagy keksz...és ha már az ágyban vagy, lazulj el, én képzelődni szoktam, mint ahogy már előttem is leírták, csak én szitukat képzelek el. Na és abba mindig belealszom előbb, v utóbb. :)
2011. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Én alapjában véve mindig nehezen alszok el, ezért nem telik el nap anélkül, hogy elalvás előtt ne filózzak meg képzeljek el egy rakás hülye helyzetet. Egy idő után elborítanak a gondolatok, úgyhogy nem még figyelek rájuk, csak hagyom, hogy keresztülsuhanjanak az agyamon, nemsokára pedig észreveszem, hogy már álmodok.

Olyan esetekben, amikor ez nem működik, elkezdek zenét hallgatni. Mindegy, milyet, csak jó hangos legyen (persze fülhallgatón keresztül, ne ébresszem fel az egész családot) aztán ha nem is alszok el, legalább kevésbé unatkozok. Olyankor hajnal körül alszok el, és az álmomnak olyan hangulata lesz, amilyen zenét hallgatok. Mármint álmomban nem hallom, de mikor felébredek, rájövök, hogy "Jé, álmomban is ez ment!" Szóval vicces.

Ha már nagyon nem bírok aludni, akkor forgolódok. Néha a leglehetetlenebb pózok a legkényelmesebbek, pl. amikor félig lelógok az ágyból.

Van amikor csak az segít, ha a fejem az ágy másik végére kerül. Megfordulok, s úgy már öt perc sem kell az elalváshoz.

Vagy van amikor egyszerűen át kell rendezni az ágyat. Legtöbbször párna nélkül alszok, de van amikor az összes párnát előszedem és beásom magam közéjük.

Szóval változó. :) De semmi sem megoldhatatlan.

2011. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!