Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma autóbalesetet szenvedtem!...

Ma autóbalesetet szenvedtem! Többi lent!?

Figyelt kérdés
Ma megcsúsztam autóval és orral belementem egy elég mély árokba, a kocsit úgy kellett kihúzni belőle. Olyan 7 hetes terhes vagyok, be voltam kötve, és nem ütöttem meg magam egyáltalán, inkább a stressz, és az izgalom volt nagy. Sok-sok sírás! Lehet baja a babának? Ez kb 2 körül történt, azóta sincs bajom, nem fáj a hasam, nem görcsölök nem vérzek! Mit mondtok?
2010. dec. 30. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény.. Nyugi! HA nem ütötted be (de ha még beütötted volna is) sok burok, magzatvíz védi, illetve most még olyan kis csöpp, hogy nem lesz baj... Csak NE IDEGESKEDJ!!! Az jobban árt, mint az ütés.

Szurkolok, de őszintén gondolom, hogy nem lesz bajotok. orvos.

2010. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most esett le jobban a dolog, és elkezdtem aggódni!:(((
2010. dec. 30. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
naaaaaaaaaaaa, nem ezt írtam. Nem lett semmi bajod!!! S valószínűleg NEKI SEM!!! Tényleg ne agyalj, megy a CSak szex és más semmi az m1-en... :-))
2010. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Nem lesz baj! Ne aggódj! Tényleg olyan picurka még, hogy nem lehet baja, csak ne görcsölj rajta!


Ha az megnyugtat, akkor hívd fel a nőgyógyászod és iktassatok be egy ultrahangot holnapra vagy jövőhétre!

2010. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves első, az előző kommentemnél egyszerre küldtük, amikor írtam még nem olvastam a tied!:)

Köszönöm a válaszokat, most valamelyet azért megnyugodtam! Megyek és alszok egy nagyot!

2010. dec. 30. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

NE aggódj!

ÉDesanyám, amikor öcsémmel volt várandós, 20 hetesen szenvedett autóbalesetet, amikor a méh már felül van és semmi baja nem lett egyiküknek sem!!!


Ilyen fiatal terhességnél a méhed még nagyon mélyen és alul van, vagyis semmiféle ütközés nem árthat neki, mert olyan védelmi rendszer van előtte! Gondolj csak bele, hús, zsír, mindenféle izmok és szövetek, legalább 4-5 cm vastagon, az hihetetlen védőfal, nem is beszélve arról, hogy az ütközés csak "megrántott" téged, legfeljebb az öv húzódott a hasadba, de már az is levett valamit a leendületből és akkor ott voltál utána még Te is...


Szerintem nem kell aggódnod, ettől semmi baja nem lett a babádnak!



Én 26 hetesen 10 km-t gyalogoltam át egy hegyen, mert lerobbantunk, nagyon féltem, hogy elvetélek a megerőltetéstől, de nem véreztem, nem voltak fájdalmaim, csak kicsit kevesebbet mocorgott, gondolom, kiráztam belőle az energiát :)


hála a jó Istennek, az a baba, aki meg akar születni, meg is fog :)


Csak erősebb lesz az ilyenektől :)

2010. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A természet jól kipárnázta a pocakban levő babákat, ne aggódj :) A stressz 1000x jobban árt, jó egészséget kívánok!
2010. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!Na aki megtud nyugtatni,az én vagyok!Terhességem alatt,5x volt autóbalesetünk,soha nem mi voltunk a hibásak!Legnagyobb az 5 közül(4.)November 28.Szentmihályi úton mentünk hazafele férjemmel(7hós terhes voltam)jobbról az autó nem adta meg az elsöbbséget,telibekapta a jobb oldalt,ugye ahol én ültem.Kocsikereke kitört,alig tudtam kiszállni belőle!Szóval volt ott rendőr,mentö minden!Hála Istennek semmi baja nem lett neki sem,nekünk sem.A következő (5.)baleset január 4.egy fiatal idióta gondolt egyet keresztbe fordult az úton kocsival.Szintén belénk jött!Ekkor már a 9.hónap 40.hetében jártam!7-én ,megszületett a kislányom!1 hét múlva lesz 1 éves,imádom!!Szóval ne félj,nem lesz semmi baj!!!Ja!!A kocsit azóta eladtuk!!!:)
2010. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetes terhesen a galériáról sikerült lezuhannom, kicsúszott alólam a létra. Hatalmasat puffantam. A lányom már 12 éves, kutya baja. Bár ha néha furcsán viselkedik, erre szoktuk fogni:)
2010. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia.szerintem megnyugtatás képpen menj el egy ultrahangra.de nem lesz semmi baj.vigyázz magadra.
2010. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!