Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen ellenségesek velem?

Miért ilyen ellenségesek velem?

Figyelt kérdés

Külföldön járok suliba,

már két éve vagyok itt,

de az osztálytársaim kiközösítenek.

Úgy jöttem ide,hogy egy szót nem tudtam

a nyelvükön,de én igyekeztem megtanulni.

Ha valamit rosszul mondok vagy rosszul

ejtek ki akkor elkezdenek röhögni rajtam,

ami nagyon rosszul esik,és olyankor elkap

a sírógörcs,ami csak rontja a helyzetet.

Suli után meg az összes fiú,csapatban

szekál az iskola udvaron.

Mi válthatja ezt ki belőlük?

Mit tehetnék ellenük?

Esetleg velem van a baj?

13/L


2011. szept. 1. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:

+még van két lány az osztályba akik minden erejükkel

próbálnak megalázni.

Pedig én semmit nem ártottam nekik.

2011. szept. 1. 16:43
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
igazán durva kiközösítések akkor szoktak történni, ha a cikizett személy valmiért másabb mint a többi tehát kövér vagy csúnya vagy lezbikus jó tanuló rossz tanuló vagy akármi. ha pedig nevetnek ha rosszúl mondassz valamit biztos nem gonoszságból teszik, itt is nevetünk ha valaki kicsit tájszólással beszél vagy megbotlik a saját nyelvében emiatt nem kell sírni.
2011. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyerekesek... majd rájönnek h hülyeség volt..barátkozz sulin kivül..am melyiik ország?
2011. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm is igy járt ő olaszországba ment ki!!Ő azt mondja neki ssincsenek barátai egész nap othon van!Most egész nyáron itt volt jó volt!!Egy olyan 3 órája ment vissza olaszba!!Talán azért nincsenek barátaid mert ők nem olyanok mint te mások a szokások meg ilyenek!Probálj meg valahogy beillaszkedni

12L

2011. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. szept. 1. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha csak magamat olvasnám...Ausztriában élek és alig volt iskolai nap, hogy ne sírtam volna. Most már valamivel jobb, mert van pár új magyar. Szerintem alig van undorítóbb dolog, mint ha valakit a származása miatt cikiznek!!! Ha gondolod, írhatsz privátot szívesen beszélgetnék veled:)

13/L


+És megkérdezhetem, melyik ország?

2011. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!