Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavatóval kapcsolatban...

Szalagavatóval kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés

1. Van 320000 forintunk, másnak meg 100000 alatt. Mármint osztálypénzre értem. A szalagavatóra ebből mennyi menne el [terembérlet, esetleg fényképész/kamerás, terembérlet, tánctanár] konkrétan, hogy ne kelljen saját pénzből állni a ruhákat meg mindent? Ti mennyit költöttek rá?

2. Ha szalagavatón beszélni szeretnék, pl. egy költeményt előadni vagy beszédet mondani, akkor az fogszabályzóval ciki? Nyár végén rakják fel.

3. Mennyit költöttek - lányok - fodrászra, sminkre, esetleg az egységes táncok, fellépések utáni egyéni ruhára?

Egyelőre ennyi. :)


2011. ápr. 17. 14:21
 1/2 A kérdező kommentje:
1-nél bocs, kétszer írtam a terembérletet, s itt tulajdonképpen arra gondoltam, hogy az egységes hely, ahová a suli tanulói mennek majd, plusz a színpad ára
2011. ápr. 17. 14:22
 2/2 anonim ***** válasza:

-Nálunk a tánctanár 50 ezer ft volt, létszámtól függetlenül ennyit kért a felkészítésért.

-A táncos ruhánk nekünk lányoknak 7 ezer ft volt (bár szerintem nem ért annyit, nagyon nem).

-Terembérletet nem kellett fizetni, mert az iskola csarnokában volt maga a szalagtűzés.

-A vacsora egy szálloda rendezvénytermében volt, itt a vacsorára, tanárok vacsorájára, és élő zenekarra 5 ezer ft-ot fizettünk fejenként az egész évfolyamon. Ezért két fogásos vacsora járt, és buli, ital hajnalig.

Az én koktél ruhám 8 ezer ft-ból jött ki, hatalmas mázlival. A méteráru boltban napos leárazások voltak (egyik nap erre van 70% akció, másnap arra), egyik nap kitaláltam, hogy varratom a ruhám, és nem veszem, másnap bementem, és azonnal beleszerettem az egyik anyagba, amire pont ekkora kedvezménye volt (amúgy baromira drága lett volna). A varrónőm sitty-sutty összedobta. Neten láttam hasonlót, abból loptam ötletet, rendelve 25 ezer lett volna, így viszont nem hogy olcsóbb volt, még rám is van szabva :)

2011. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!