Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudtátok kigazdálkodni a...

Hogy tudtátok kigazdálkodni a tankönyvek árát?

Figyelt kérdés

Nálunk 2 részre vannak osztva a könyvek. Vannak a kötelezők és az ajánlott könyvek, de ezeket nem muszáj megvenni. Nos, a gond az, hogy hiába ajánlott, szerintem a tanárok kérni fogják, de a kettő együtt 40000-re rúg. Az addig oké, hogy nem vagyunk jogosultak az ingyen tankönyvekre, de azért mi sem a fáról szedjük a pénzt :(

Az egyetlen reményem, hogy a tanárok nem nagyon fogják kérni a könyveket, mert ezekre már nem jutott keret.


Ti ilyen esetben mit cisnáltatok/csináltok ?


2011. szept. 6. 17:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de már leírtam...
2011. szept. 7. 15:11
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért nézd meg a megyei könyvtárban, ha nincs kérdezd meg ott, hogy esetleg hol találhatnál. De az ajánlott könyveket csak akkor vedd meg ha tényleg kérik, mert ha jól értem most még csak gondolod, hogy kérni fogják. Vagy év elején kérdezd meg a tanártól mi fog kelleni(ha van esetleg ilyen iskolakezdési támogatás vagy mi, ami csak okkt. 31-ig jó, mondjuk asszem azt nem fogadják el könyvesboltban, de nemtom)
2011. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Anya nálunk anno bookline-ról rendelt tankönyveket, mert sokkal olcsóbban árulták, mint máshol. Plusz én öcsémnek adtam mindent, amit örökölni tudott, vagy elkértem idősebb barátoktól olyan könyveket, amik nekik már nem kellettek, de mi nem akartuk megvenni ,mert csak egy szöveggyűjtemény volt, vagy ilyesmi...
2011. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!