Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az általános iskolai tankönyve...

Az általános iskolai tankönyvek kb mennyibe kerülnek? (I-osztályban) Szokás még csomagolni, vagy elég átlátszó boritót rakni rá? A tankönyvet leszámitva mennyit szántok tanszerekre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A nagyobbik gyerkocom lesz most elsos, nekunk volt mar szuloi, es ott mindent elmondtak, hogy hogy kell csinalni. Nalunk nylon bekotot kernek a fuzetekre, konyvekre. elmondtak, hogy 10 ezer Ft lesz a tankonyvcsomag. Kaptunk egy listat, hogy mit kell venni az egyes tantargyakhoz. (ceruza, vonalzo, korongok, stb.)Szoval adott, hogy kb. mennyit szanunk ra. Taskabol, tolltartobol probaljuk a legjobb minosegut venni. Taskabol Budmilt valasztottunk - meg nem vettuk ugyan meg.

Nem tudom, mennyi lesz a vegosszeg, eleg hosszu a lista. :-(

2011. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] <---én ezt az iskolatáskát vettem a lányomnak,a listán szereplő dolgokat ceruza,vonalzó stb,pénteken akarom,...kicsit félek a végösszegtől ;) A könyvekre voltam igazából,gondolom azok nem egységes áron vannak...
2011. jún. 28. 14:14
 3/8 A kérdező kommentje:
*a könyvek árára voltam igazából kiváncsi.
2011. jún. 28. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 15 ezer a tankönyv csomat,a táskát már megvettük(13.000 Ft volt),a többit még nem tudom,mikor vesszük.
2011. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi pont tegnap vettuk meg a taskat. Maradtunk a Budmil markanal, es 7500Ft volt. Este lattam a neten, hogy a webaruhazban ugyanazt a taskat 1500Ft-al olcsobber vettem volna - postakoltseggel egyutt. No, mindegy.

A tobbi dolgot meg nem vettuk meg. A fuzetek nagyjabol megvannak, korong, papirvonalzo, ceruzak, 1db mappa. A tobbit majd legkozelebb. Nem akarom egyszerre, mert jobb nem szembesulni a vegosszeggel. Elaprozva jobb.

2011. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ,megvettem tegnap a füzetet(jó az a fajta alapból drága,ezt a csili- vili hercegnős,csingilingeset),papir vonalzót ,meg az ilyen apróbb dolgokat a lányomnak és 14000.-fizettem.Táskával együtt már 27000.-nél járok,durva,de ez van :s
2011. júl. 2. 05:55
 7/8 anonim ***** válasza:
En inkabb nem szamolom, totl aprankent veszek meg mindent, hogy ne tunjon fel. Ettol fuggetlenul persze igy is iszonyat sok, de jobb erzes. Ma pld megvettuk a tolltarttot (budmil), 12 db-os lyra szinest, az oralapot, irolapokat. fuzettartot meg nem vettunk, csak 2 A/4-es mappat. A Kikben vettuk az egyiket, es sokkal olcsobb is volt, es par centivel kisebb, igy jobban befer a taskaba. A masik nekunk is csingilinges. :-)
2011. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőben voltak olyan anyukák, aki becsomagolta a könyveket is cuki rózsaszín barbies csomagolópapírral és szülőin közölték vele,hogy azt le kell szedni,átlátszó borító kell,mert gyerekek a tankönyveiket a színűkről fogják felismerni,amíg még nem tudnak olvasni,szóval szerintem hanyagold a nem átlátszó borítókat.
2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!