Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nekem ez nagyon tetszik,...

Nekem ez nagyon tetszik, vélemény?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=7DwT_2QQU64 szerintem nagyon jó hangja van, és tökjó, hogy iylen fiatalon ennyire divatosan öltözködik. Annyira jó :)
2011. szept. 7. 17:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Rebeca Black után minden tinilány azt hiszi van tehetsége az énekléshez...csak azon tűnődöm, ki csinálja meg ezt a klippet neki??? hogy lehet hogy valakinek ennyire nincs izlése?? ez nem zene, ez semmi...
2011. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
ez kurv@szar azon van kiakadva hogy hannahmontanán meg kiki kiafaszon meg ashley tisdalen ugyanaz a farmervan amit látott a boltban? T_T ez szánalmas a hangja egy fos azthitte a négerrel a klipjében menőlessz.. ez szánaloom " abc 123" gratula jennácska átmentél az 1. osztályon :D
2011. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
hát bocsi de nekem sem tetszik egyszóval marha szar... :S
2011. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúúúúúúúúúúj, Ennek a KISlánynak nincs hanga. Ha ez divat, akkor megeszem a kapalom!!
2011. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez most fájt...
2011. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
nagyon gáz hogy a mai kis csitrik hogy néznek ki és milyen ribiül viselkednek azt hiszik érettek és felnőttek....
2011. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
El is felejtettem: Adok egy jó tanácsot kedves izléstelen kérdező: szerezz stílust, zenei érzéket, normális zenei stílust, hallgas zenét ne hasmenést (mint a belikelt videód vagy flour és sp- Mind a 3 f*s).
2011. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

és a szülők csodálkoznak, hogy a mai kis tinipi*csák miért viselkednek kiélt r*ibancként.

úgy elküldeném ezt a kis majmot Afrikába, majd ott rázza a farmeros seggét, ahol a szegény gyerekek egy rongyos, koszos ruháért verekednek...

2011. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Jenna Rose Swerdlow (born September 28, 1998)

Szégyen...ha az én 13 éves húgom ilyen lenne, akkor a lábánál fogva lógattam volna ki az ablakon -.-

Kedves kérdező...nagyon alacsony IQ szinttel rendelkezhetsz...

2011. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ez miről szól magyarul?

amúgy nagyon jó nekem nagyon tetszik

maga módjának, és korának megfelelően divatosan öltözik, bár kicsit furi +beképzelt"-ség hogy modelkedik össze vissza mert új ruhát vett!

de azon kívül a vidi meg a zene a csaj nagyon jó! :)

nekem is tetszik!

2011. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!