Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség, vélemény, tanács...

Segítség, vélemény, tanács akármit elfogadok. Tehát mit tegyek? LENT

Figyelt kérdés

na szóval van egy barátom 4hónapja vagyunk együtt, én 15L ő 19F . én még szűz vagyok barátom már nem ,és ugye egy normális kapcsolatba beletartozik a szex .. azt mondta hogy tud várni de mi lesz ha mégsem...

pettingelni szoktunk és ezt anyukám is tudja , múltkor leültünk beszélgetni ,vagyis ő jött be hozzám és elkezdett kérdezgetni hogy miket szoktunk csinálni?kicsit hazudtam neki mert tudtam hogy nem örülne neki aztán mondta hogy reméli hogy nem akarom még elveszteni a szüzességem ,mert hogy idősebb koromba kiégek és nem fogom élvezni a szexet , szeretné ha 18 éves koromig szűz maradok .. mondtam neki hogy nem igérem. aztán mondta hogyha szex előtt állok akkor szóljak neki és elmegyünk nőgyógyászhoz ,ennek nagyon örülök hogy ilyennel nem lesz gondom..

csak az a baj hogy nagyon kívánom a barátom és egyszerűen érzem hogy nekem ő kell , és nem tudok neki ellen állni..tehát érzem hogy nem sokára megfog történni az első és nem tudom hogy anyának elmondjam -e, mert ha igen biztos hogy megharagszik esetleg tiltani fog ( jó megértem hogy azt mondta h kiéghetek de egyszerűen nem bírnám ki ..) de ha nem mondom el akkor nem mernék a szemébe nézni mivel megbeszéltük ezt a dolgot, szóval nem tudom hogy mi legyen..

szerintetek?


2010. okt. 4. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elmondanám...megmondanám neki szépen hogy ezaz én életem és hogy szereted a barátodat...és védekeztek!
2010. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, mert jófej az anyukád. Óvszert MINDIG használjatok, ez nagyon fontos.
2010. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mond el anyukádnak,ha majd megtörténik...nagyon becsülendő,ahogy hozzá áll ehhez a dologhoz!Nem mindenkinek ilyen az anyukája!Megbeszélte vele és megbízik benned!Bízz te is!Ha biztos vagy a dologban,hogy a barátod is szeret és szép élmény lesz számodra,a párod utána is veled marad és szeretni fog,ezt elmondod anyukádnak,akkor biztos,hogy nem fog haragudni!Neki a te biztonságod és lelked a fontos és védeni akar attól,hogy esetleg a fiú utána dobjon,mert csak azt akarja!Nem fog haragudni,meg fogja érteni!De ne titkold el előle...neki is jobb,ha tudja,hogy szép volt az első,nem bántad meg!Sok sikert! :)
2010. okt. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez viszont egy orbitális baromság, hogy "kiégsz". Mi a fenétől égnél ki?

Ez csak a duma, mert félt téged a csalódástól meg attól, hogy már nem vagy a "pici lánya".

2010. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem fogsz kiégni, tett egy próbát hogy elvegye a kedved, de hidd el tudja hogy nemsokára megtörténik volt ő is fiatal, különben miért kezdett el volna erről beszélgetni veled?

fordulj bizalommal hozzá: pl. anya, tudod a múltkor beszélgettünk erről arról, és gondolkoztam pár dolgon. Ha van kérdésed, tedd fel neki így biztosan jobban esik neki is hogy így támaszkodsz rá.

hidd el így még mindig jobban jársz minthogy lefeküdjetek, és egész végig lelkiismeret furdalásod legyen amiért nem tartottad be amit ígértél... így te is biztonságban leszel, ő pedig nyugodt marad mert tudja hogy szólsz ha segítség kell. Több százezren kiugranának a bőrükből ha ilyen anyukájuk lenne.... és nem azon kellene gondolkozniuk hogy közöljék hogy abortuszuk lesz.

2010. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexet nem lehet megunni!!!
2010. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%

hát én nem mondanám el . én nagyon jó közeli kapcsolatba vagyok anyukjammal ., de nem tudja h mikor veszitettem el.

mert szerintem ez rohadtul nem tartozik a szülőre. szerintem ez az egyetlen olyan intim privat dolog az életben ami nem tartozik a szulore.. te se szoktad őt kérdezni hogy hetente hanyszor szexel . és ezt meg kell h értse.

szerintem ha szereted a barátodat 15 éves korba teljeseen ok elvesziteni. főleg ha ő mondja hogy tud varni akkor biztos ő is szerethet. ha meg kivanod őt és akarod akkor érett vagy rá.

amugy meg totál fölösleges nőgyogyaszhoz elmenni mielött elveszted, ha anyukad azert mondta h gyoszert irasson fel , akkor utana hogy felirtak a gyogyszert meg varnod kell 1 honapot hogy hasson . azt meg gondolom nem akarod hogy perce pontosan tudd mikor fogod elveszteni , mert ugy a legjobb ha nem tervezed meg.


végül pedig csak annyit, hogy a szexet nem lehet megunni , anyud csak ilyesztget. ;)

2010. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

figyelj: k*rva nagy szerencséd van, hogy ilyen anyukád van, aki nem tesz rád magasról, hanem törődik a jövőddel, és érdekli hogy mi lesz veled a későbbiekben.

Én a helyedben biztos várnék még 1évet legalább, és elötte mindenképp szólnék az anyámnak. Ja, és ha a pasid szeret, akkor várni fog rád.ha akkora paraszt mint a legtöbb srác,és esetleg ez miatt elhagy, vagy megcsal akkor sincs semmi gond. egy ideig rossz lesz, de utána majd találsz egy aranyos, önzetlen, kedves fiút, aki majd vár rád, és szeretni fog. :) (de reméljük minden rendben lesz.sok sikert) 13/L

2010. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!