Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csúfoltak vagy szóltak már be...

Csúfoltak vagy szóltak már be neked valamiért? Ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 18:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%

általánosba a fiúk mert nem volt mellem és mert pici vékony kislány voltam mindig azt mondták h "elöl deszka hátul léc" meg kérdezgették h megjött-e már? és hogy nem vagyok e véletlenül hermafrodita meg ilyen szarságok .. de hozzá teszem ezt mind szeretetből mert ha volt vmi mindig számíthatam rájuk és ők is rám :)


16/L

2011. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%
Ó de hányszor. Volt egyszer általánosban, belenyúlt a táskámba egy osztálytársam, én meg ezt szóvá tettem, ilyent szól" fogd be a po..ád, neked még anyád sincs. Azt hittem leütöm. Azzal is, később, hogy nincs mellem, csámpás, de leszartam, de azért rosszul esett
2011. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
:( engem a szám miatt... meg hát sokszor mondták ,hogy csúnya vagyok,tehát így 0 az önbizalmam. :/
2011. szept. 9. 18:31
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

ÓÓ de még hányszor..

kicsi koromba kapa fogam volt.. hívtak kapának akasztónak,fogasnak..XDD

akkor most h csúnya vagyok.. :) márpedig egyáltalán nem :D csak az egyik elkezdi a többi folytatja. akkor cukorbeteg vagyok és sokáig azt mondták h fertőző vagyok.. mert az egyik kitalálta.. meg még sok baromság ...:D de sz*rd le :D

2011. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%
Miért, mi baj van a száddal?
2011. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
42%

ja meg hogy nagy mellem van.. 15 vagyok és 90es a csöcsöm.. XDD

ennyi rá a válasz: legalább van mit fogni.. Nekem lehet fogni neked meg semmit sem lehet fogni mert kincs ami nincs ;) XDD

2011. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Mert göndör hajam van. Röhögjenek,leszarom xD
2011. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
85%
engem rendszeresen a beszédem miatt /racsoltam kicsiként elég durván és ilyen a-san beszéltem/ és így sokat mondták hogy tanulj már meg beszélni, mára már többiek nem tanárok még néha nap azért megjegyzik...
2011. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
szomorú dolgok vannak :/ egyébként semmi baj nincs a számmal(szerintem..) csak hát fogszabim van és az kinyomja...
2011. szept. 9. 19:04
 10/44 anonim ***** válasza:
78%
Engem is azért, mert göndör a hajam. + ezen kívül anno kicsit dagi voltam, de ezt max 2x tették szóvá.
2011. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!