Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin babakocsit...

Pierre Cardin babakocsit használtunk eddig, de valamiért nem tetszik a kisfiamnak, folyamatosan kb.1 perc után lecsúszik benne, hiába tettem alá pelenkát. Az Espiro Magic babakocsit nézegettem /Bp. -en az ASTI Kids-ben/. Van róla véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kellene mennyi idős a babád.

Ül már rendesen?

Lányom bárhol lecsúszott, amikor már ült, de elég hamar elfáradt. valahogy ülő helyzetben összecsuklott (főleg babakocsiban), holott mondjuk a földön már simán ült és tartotta magát.

Szóval nem biztos, hogy a babkocsival van baj.

Amúgy a PC nekem jobban bejön, mint az Espiro, de ahogy olvasgattam azok is jó babakocsik.

Vidd el egy üzletbe a babádat, ültesd bele és próbáld ki, tologasd egy ideig benne.

2011. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szépen ül már, most lesz 1 éves. Kipróbáltuk a fent kérdezett babakocsit, abban nem csúszott le. Egy picit kicsinek tartom az alsó tárolót.
2011. szept. 16. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd meg a Hauck babakocsikat. Nagyon jók. Próbálj ki abból is egyet-kettőt! Hauck Malibu vagy City vagy Viper. Ezeknek nagyobb a tartójuk, de amúgy hasonló kocsik az Espirohoz.
2011. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Tegnap voltunk a Brendonban és azokat nézegettük. A kettő közül lesz a döntés.
2011. szept. 16. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem espiro magic 4 van és nagyon jó:-)

Kicsire össze lehet csukni, befér az autóba, Babám imádja, nagyon jó a rugózása. egy hátránya van, hogy kicsi a kosara. Szóval én ajánlom

2011. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is a tárolórészét tartom kicsinek. Nem tudom Neked mekkora a babád, de lenne még 1 kérdésem: kis motort hogyan tudod vinni Magaddal a babakocsin a játszótérre?
2011. szept. 16. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
kézben . . . vagy pedig azzal megyünk
2011. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utlsó vagyok. De van egy Bergonom is, és annak a kosarába sem fér el a kismotor
2011. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lebeszélnélek az espiro kocsikról! Borzasztóak mind egytől egyig!
2011. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!