Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyuri Bácsi babaváró tea...

Gyuri Bácsi babaváró tea csomagja kinek segített a teherbeesésben? Elmesélnétek történeteiteket? Már most elkezdtem inni, és valamiért nagyon bizakodom benne, pedig 10 év próbálkozás, rengeteg orvos, inszemek és egy lombik áll mögöttem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Ha beírod a keresőbe,hogy Gyuri bácsi, akkor kiad jó pár kérdést. Ott vannak tapasztalatok is!
2011. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én jártam ennél az idős úrnál a fogadóóráján és beszélgettem néhány nővel (én cukorbetegség miatt jártam ott és segített is a bácsi), volt, aki már nagy pocakkal jött vissza hozzá és egytől egyig mindenki dicsérte. Nekem nincs saját történetem ezzel kapcsolatban, csak biztatni szeretnélek, hogy csak jót hallottam, amíg ott várakoztam. Nekem van már babám, de mivel sajnos cukros lettem, így biztos, hogy én is végigcsinálnám ezt a kúrát, mielőtt terveznénk a következőt. Sok szerencsét kívánok Neked és bízzál magadban, mert sikerülni fog!

Ja, annyit még elárulok, hogy nekem egy gyerekkori szomszédom 5 évvel ezelőtt azzal jött el a nőgyógyászától, hogy nem lehet gyereke, na ő ma már 3 gyerek édesanyja. Kérdeztem, hogy lombikkal, vagy mivel sikerült mégis, azt mondta, hogy maga sem tudja, egyszerűen csak nem görcsölt rá az egészre, vigyázott az egészségére, jókat evett (mert ugye régen csont sovány volt) és egyszer csak pozitív lett a teszt. Szóval sokan beletörődnek és feladják a küzdelmet, de nem szabad!

2011. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!