Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A nem vagyok itthon a gyermeke...

A nem vagyok itthon a gyermekem nem taul meg inkább számítógépezik már lekódoltam de mit tegyek?

Figyelt kérdés
6.osztályos
2011. szept. 10. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
vidd magaddal a tápkábelt ha elmész otthonról....
2011. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%
ha lekódoltad, hogy tud mégis gépezni??? :O
2011. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Magyarázd el neki,hogy magának tanul.. És ha el akar érni valamit akkor bizony le kell csücsülni kinyitni a könyvet. A gépet ne kódold ,nekem is rosszul esne..

Tuti ,hogy kapott hétvégére házit?:/

2011. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

kérdezd meg, kire szeretne hasonlítani ha nagy lesz. mi akar lenni. keress egy példát a környezetben, aki jól tanul (ne korabelit, lehetőleg egyetemistát, vagy dolgozó embert) mondd meg neki hogy azért van szép háza, autója, mert tanult. magyarázd el neki, hogy egy jó gimnáziumba csak akkor veszik fel, ha tanul. ha pedig sz.ar gimnáziumba megy, akkor vagy csak egy érettségije lesz vagy fősulira egyetemre kell mennie ahhoz meg kevés egy szakközép.

mutasd meg neki az utcán ponyván áruló néniket, mond meg neki hogy ők se nagyon tanultak..

mellesleg próbáld megszerettetni vele a tanulást. lehet hogy nem jó a sulija, bár kétlem.

2011. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy segítőotthonba vagy valami olyan helyre ahol nagyon szegények élnek. Elrettentő példa. Én sem tanultam,lány vagyok és mikor kimentem külföldre (rokonokhoz)elvittek egy ilyen hajléktalanoknak fent tartott helyre segíteni hát mondanom sem kell azóta mindig tanulok,számomra szörnyen elrettentő példa volt akkor láttam magam előtt az életem,hu..
2011. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!