Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A párom, akivel hat éve vagyunk együtt ( 3 éve együtt is lakunk) ugyan figyelmes, de nem ölelget sokszor, amit én annyira szeretek, inkább számítógépezik helyette, munka után.

Figyelt kérdés

Ez mit jelenthet?

(a figyelmes alatt azt értem, hogy kérés nékül a mobilomat, ha merül töltőre teszi, a sorimat beállítja a felvevőn..és még sorolhatnám)


2010. szept. 7. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
lehet csak megszokásból van veled,de lehet szeret csak most ilyen hullámvölgyben van.
2010. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írnál kicsit bővebben, hogy többet tudjunk rá reagálni ?


Pl. korotokat, mennyi időt töltötök együtt és mit csináltok, hogy milyen volt régen a kapcsolat, milyen most, mikor változott meg és hogyan ..stb.


Amit gondolsz.

2010. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fülünyúl ***** válasza:

Szervezzetek közös elfoglaltságokat: túra, mozi, színház, koncert, buli, kirúgás a hámból, bowling, biliárd stb...

Akár még egy számítógépet beszereztek és játszhattok együtt is. Legalább rengeteg közös témátok is lesz, a játék meg nem rossz dolog.

2010. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyez. Mi már 7 éve együtt vagyunk. Egy év után költöztünk össze, tehát így az első két év tökéletes volt. Aztán jöttek a gondok... Mivel szeretjük egymást nem mentünk szét, voltak próbálkozások, de nem bírtuk ki sokáig egymás nélkül. Ritkán vannak olyan hullámvölgyei mikor normálisan viszonyul hozzám, nem csesz le mindenért és szeretget, ölelget, puszilgat, de sajnos inkább az ellenkezője jellemző rá. Van egy 15 hónapos babánk én egész nap vele vagyok, a párom délutánig dolgozik, csak este érünk rá egymással foglalkozni, de akkor neki inkább gépezni van kedve. Ez nálunk már megszokás, de azért szeretjük is egymást. Én tudtam, hogy ilyen a párom és azt is hogy nagy valószínűséggel sosem fog megváltozni, de elfogadtam ezt mert én Őt szeretem és vállaltam hogy így élem le az életemet mellette, ezért is szültem neki gyereket. Ha ezt te is tudod vállalni akkor szokd meg, ha nem akkor inkább menjetek szét, mert nem leszel boldog ha nem azt kapod a párodtól amit szeretnél.
2010. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!