Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell feloldani a...

Hogyan kell feloldani a windows 7 ha lekodoltam es nemfogadja el a kodot? Surgos

Figyelt kérdés
Lekodoltam az accountom,kiakartam probalni es kijelentleztem,de mikor kerte a kodot nem fogata el,restartaltam,de semmi...beirtam h administrator de az se,fogadja el. azt,irja incorect acount name or,pasword.....mobilon tudok csak netezni szoval hack program kilove.....van valmi mod h feloldjam??
2010. okt. 26. 18:55
 1/1 atrask válasza:

Így nincs.

Valakihez ugorj el akinek nete van, v egy netkávézóba, tölts le egy hiren's boot-ot, vagy pen drive-ra, vagy lemezre told fel. Rakd be a gépbe, boot-olj róla, kikeresed a password menüt, elindítod, scannel, talál vmit, kipipálod, hogy töröljön, újra indítasz, és jelszónélkül belépsz a fiókodba. Én ezt tudom neked mondani. :)

2010. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!