Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincs ideje beszélgetni...

Miért nincs ideje beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm fősulira jár, hétköznap keveset beszélünk ha géphez jut, hétvégén se sokat. Pedig hétvégén lenne idő szerintem beszélgetni. Jó megértem, hogy hétvégén hazamegy pihen meg ilyenek de azért 1-2 órája csak lenne rám is. Mert csak szombaton és vasárnap tudnánk többet beszélni. Néha felhívtam hétköznap is de akkor sem ért rá. Nem tudom így mi lesz a barátságunkkal.
2011. szept. 11. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg sok a dolga,meg fáradt.Ha régóta barátok vagytok akkor meg fogja/fogod érteni.És hogy miért nincs ideje beszélgetni?! egyértelműen meg kell kérdezned.

Velem is így volt hogy mindíg lepasszolt,de fogtam magam írtam egy e-mailt ,hogy ha valami gond van mondja el mert már "hiányzik" elmondta, hogy látott valamit ami rosszul esett neki és azóta mindent elmondunk egymásnak.

Bocs hogy a saját hülyeségeimmel untatlak .Na tehát kérdezzd meg .Szorítok!

2011. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!