Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt a legcikisebb dolog...

Mi volt a legcikisebb dolog ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:50
 1/6 anonim válasza:
82%
véletlenűl nem fizzettm amikor korepetáláson voltam
2011. szept. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

egyik nap már sötétedett, amikor hazaértem a boltból. apa éppen akkor állt be a kocsijával a házunk elé és amint kiszállt én 5 házzal arrébb odaüvöltöttem neki, hogy: SZIAA!

nagyon örültem neki, hiszen alig látjuk egy hónapban néha.

ahogy közeledtem kérdezgettem,miújság. ő csak állt ott, nem válaszolt. majd amikor már egész közel értem hozzá vettem észre, hogy ő nem apa, hanem az osztályfőnökünk, akit hetedik évelején kaptunk. nagyon elpirultam és elsüllyedtem volna szégyenemben, főleg mert azért jött, hogy meglátogassa a családunkat (az egész osztályhoz kiment)


szerencsére soha nem hozta fel, de mai napig, amikor találkozok vele eszembe jut az eset. :D


16/L

2011. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szülinapom volt és éppen öltözködtem mikor nem találtam a ruháimat, kimentem a folyosóra megkeresni őket mikor a semmiből előugrottak az osztálytársaim, hogy meglepetés (fiúk, lányok). DE én meg egy szál bugyiban voltam. L/11
2011. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legcikibb? Uh nevetett rajtam az egész suli! Átvéreztem a nadrágomat és csak tesin vettem észre!
2012. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Színházi előadás előtt beragadtam a wc-be és nem tudtam kijönni 10 percig és csak a takarító vett észre!
2014. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
29%

16/L


10.ben suli vége felé fogadtunk valamiben a csajokkal és vesztettem.Azt kellett csináljam hogy feldugom a telefonom és egy 45perces órát végigülök ugy.Bejön a tanár ülök csöndben majd egy 15perc mulva megszólal a telom,majd még egyszer.A tanár kéri a telót én meg mondom hogy nem adhatom.Oda jön hozzám fenyeget egy igazgatóival,mondom akkor tessék.Szoknyát felhúzom,bugyi arrébb és nyomom ki a puncimból.Kiesik a telóm majd egykis mellékpisi is jön.Odaadom és azt mondja inkább megtarthatod.

2014. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!