Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életetek legcikisebb...

Mi volt életetek legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:D Horvátországba nyaraltunk és egyedül voltam a nyaralóba, de elfogyott a WC papír és zsepit sem találtam xDDDD erre átmentem a szomszédba hogy kérjek... namármost ott azthiszem oroszok vagy valami hasonló nyelvű emberek ynaraltak és nem értettek a 'toiletpaper'-t és elkellett mutatnom h WC papír... hát nekem elég cikis volt, de vicces :D
2010. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D:D elég cikis lehetett. Nekem sok cikis élményem volt de persze nem nagyon durvák csak olyan röhögősek inkább. Ami most hirtelen eszembe jutott az az, amikor a Kiskunmajsai strandon csúsztam lefele azon a jó kis piros csúzdán miközben nem vettem észre, hogy a fürdőruha felsőm kibogódzott. Már a felénél jártam amikor szépen "leesett" rólam és előttem csúszott. Aztán már benne voltam a vízben, lementem az aljára, fel se mertem merészkedni a felszínre. Megkerestem a felsőmet és gyors felkaptam. Majd megfulladtam mire sikerült. Aztán nagynehezen feljöttem a felszínre és tovaúsztam mintha nem történt volna semmi. Nem is kell mondanom, hogy jópáran ilyen szemekkel néztek: o.o

hát igen...:D

2010. szept. 9. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elkaptam egy hasfájós-hányós-fosós vírust (de még az elején voltam), egy idegen városban voltam, ahol nem volt házidoki, ezért a kórházba a belgyógyászati rendelésre küldtek. Ott meg a doki elkezdi, hogy ki kell vizsgálni, mitől fáj a hasam, végbélen keresztül meg kell vizsgálnia, nincs-e vakbelem. Hát én szimplán belefostam a doki tenyerébe :-)))))) Volt ott annyi bajom amúgyis, minek piszkál még ezzel??? De tök ciki volt a doki és az asszisztens előtt is :-(((((
2010. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:S szar ügy. szó szerint. velem csak olyan volt, hogy idegen városban voltunk és rámjött a hasfájás. Már épp hazafelé tartottunk de messze voltunk még azért. Megállni se akartunk meg nem is tudtunk volna. A kocsiban kész szenvedés volt. Mire hazaértünk én kiugrottam a kocsiból és rohantam a kapuhoz. Be volt zárva. Csöngetek, h nyissák ki a kaput. Kijön tatám, h nyissa de leejtette a kulcsot és a dög sötétben nem látott semmit. Majd beszartam. xD Nagynehezen kinyitotta én meg rohantam befele. Mondjuk ezt a sztorit inkább a kellemetlenséghez sorolnám.
2010. szept. 9. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem ezek történtek:

Egyik nap felszálltam a villamosra a végállomáson. Aztán mikor indult volna a villamos jött egy öreg banya. A vezető szépen rácsukta az ajtót, én meg pont akkor tüsszentettem mikor a banya odanézett. Mikor kiszabadult, úgy lehordott, hogy az még. Mint később kiderült, azt hitte hogy rajta nevetek.


A másik. Most mentem 9.osztályba. A termünk mellet van a titkárnak egy ilyen "munkaszoba" vagy mi a szösz. Mikor nyitotta ki az ajtót leejtette a szemüvegét. Mikor felvette szétszakadt a harisnyája. Az osztálytársakkal meg elkezdtünk fuldokolni, mivel hát ugye nem nevethettünk. A titkár meg 3-4 percig ott "beszélgetett" velünk. Hát azt a fájdalmat amit a röhögőgörcs okozott nem tudtom mihez hasonlítani. Még az volt a szerencse, hogy bement mert már kezdtünk komolyan fuldokolni.

A következő emlékem, hogy a földön fetrengtünk. Ez inkább fájdalmas volt, mintsem ciki.

2010. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Mentem barátnőm elé biciklivel SZAKADÓ, de olyan istentelenül szakadó, ám meleg nyári esőben és rohadtul élveztem. Nevettem a sok majmon, aki a híd alatt reszket, mert meghalna egy kis víztől. Mikor elmentem mellettük azt üvöltöttem, hogy "ILYEN EGY IGAZI HÉTFŐ DÉLUTÁN!!!" (arra gondolva, hogy a hétfőt alapvetően mindenki utálja). Este felvilágosítottak a haverok, hogy ma bizony kedd van... :D
2010. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!