Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tényleg ennyire...

Szerintetek tényleg ennyire elfoglalt vagy csak nem akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
A barátnőm egyetemre jár . Tanul, mellette munkája is van meg jár sportolni. Így alig tudunk hétköznap beszélni, csak max akkor ha elmegy a könyvtárba. Fel is szoktam hívni néha de azt mondja ne hívogassam. Pedig csak beszélni szeretnék vele. Megértem, hogy elfoglalt de azért rám is lehetne ideje. Másik barátnőjével meg tud beszélni mert ő hívhatja én meg nem olyan sűrűn. Mégis ő a jobb barátnője. Most azt mondta majd hétvégén beszélünk de az még olyan messze van. Ha lesz saját gépe többet tudunk majd beszélni?
2011. szept. 13. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel? Magyarul: nem akar barátkozni veled.
2011. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hahó! Le akar koptatni! Vedd már észre. Hétvégén beszéltek majd... essen már le mekkora kamu sz.ar szöveg....
2011. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad ki ezt már legalább kétszer?

ne hívogasd. törődj mással, ne "sirasd". Hétvégén fölhívod, vagy megvárod amíg fölhív, aztán lesz is mit mondanod arra a kérdésre, hogy mi van veled, azon kívül, hogy "vártam, hogy hívj".

Öhm lehet hogy kicsit bunkón hangzott, de tényleg nem akart az lenni...bocsi csak nem tudom máshogy megfogalmazni:/

2011. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem keresném többet.

Aki ekkora paraszt, h szembe nem meri megmondani, h nem érdekled, azzal nem érdemes foglalkozni!

2011. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!