Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy inkább állatokk...

Normális, hogy inkább állatokkal barátkozom, emberekkel meg nem igazán?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és nem úgy mint a többieknek, nekem nincs legjobb barátnőm. A legjobb barátom a kutyám. Vele beszélgetek esténként lefekvés előtt, neki sírom el bánatom. Vele ugrándozom, ha boldog vagyok stb. Nem járok el "haverokkal" erre meg arra. Még nővéremmel sem jó a viszonyom. Csak anyu apuval és mamámmal. Meg az állatokkal. Az állatok sosem hazudnak nekem, nem piszkálnak a ruhám miatt. Gondolom, hogy emiatt.. De az normális, hogy inkább velük "lógok" ?
2011. szept. 15. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

szerintem menj el pszichológushoz. am nekem sincs barátom de nem vagyok az állatok között, ember vagyok, ettől függetlenül nagyon szeretem az állatokat!!! de azért emberek közé is járhatnál.

19L

2011. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Normális.

Idővel majd az emberekkel is megtalálod a hangot. Az állatokat pedig sose hagyd el.

2011. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
anyut elkísérem mindig ha megy valahová, de nem beszélgetek velük. osztályomban is 2-3 akivel beszélek. valahogy úgy érzem, hogy az állatok megértenek, és én is megértem őket... reggel amikor elindulok az iskolába mindig megígérem a kutyusomnak, hogy hamar hazaérek, és mikor kicsengetnek az utolsó órámról, akkor már sietek is buszhoz, mert alig várom, hogy láthassam a kutyám, mert egész nap hiányzott
2011. szept. 15. 19:54
 4/19 anonim válasza:
88%

én is ilyen zárkózott voltam anno ,de sokkal jobb hogyha eljárkálsz a barátaiddal ide ,oda.Sokáig nekem se nagyon voltak barátaim ,mert az emberek nagy része retardált barom állat, de ha keresgélsz biztos találsz normálisakat is


16/F :)

2011. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát azok is, mindig csak a hazugság, és önzés... mintha bármivel is jobbak lennének mint a társaik... Ez az állatoknál nincs! Ők elfogadnak engem úgy ahogy vagyok! Ezért szeretem őket jobban.. Ne hogy félre értsetek az embereket sem utálom, mert vannak jó emberek, de manapság már nagyon keresni kell őket...
2011. szept. 15. 19:58
 6/19 anonim válasza:
84%

hát sajnos ez tényleg így van ,csak akkor lehetsz népszerű ,közkedvelt ,jófej hogyha egy kétszínű ..... vagy. engem nagyon sokan meg is szoktak kövezni,hogy nézd már ott van az a .... emós srác ,és akkor elkezdik játszani a fejüket,de van egy kisebb baráti társaság akikkel tényleg jól érzem magam ,és a többiekkel nem törődöm


ahogy írtad ,hogy van 2-3 ember akikkel szoktál beszélgetni ,szerintem azokkal próbálj meg közelebbi kapcsolat mert 13 éves létedre nagyon értelmesnek tűnsz ,szóval biztos találsz igaz barátokat

2011. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Ingen, a jó embereket, akik igazán szeretni fognak és mindig melletted állnak majd ha valami bajod van tényleg keresni kell. De aki keres az talál. De te az írásod alapján nem teszel semmit annak érdekében hogy ilyen barátaid legyenek. Megelégszel az állatokkal, de bármennyire is "tisztábbak" mint az emberek velük nem tudsz majd szórakozni járni, vagy esetleg pár év múlva randizni stb. Ha tényleg ilyen bezárkózott vagy és még a nővéreddel sem nagyon kommunikálsz és nem tervezel ezen az életstíluson változtatni akkor a kérdésedre a válasz: Nem, nem normális!
2011. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
azzal a 2-3 emberrel akivel beszélgetek, mondhatjuk, hogy jóban vagyok. szoktunk nevetni is meg minden de nem érzem azt hogy hűű de nagy barátság.. 9 évesen volt mindig, hogy jaj de jó barátnőm meg elválaszthatatlanok voltunk... csak ők elköltöztek vidékre akkor... úgyhogy nem volt kivel lógnom, közben lett egy kutyám, mivel aki ő előtt volt elpusztult :( és csak vele tudtam foglalkozni, és azóta ez van, hogy az állatok, az állatok, az állatok... de ez engem nem is zavar, anyuékat sem. azt mondják majd kinövöm. régebben amikor lovagolni is jártam ott is voltak barátaim. összekötöttek minket a lovak. de már velük sem tartom a kapcsolatot. másik helyre járok lovagolni.
2011. szept. 15. 20:38
 9/19 A kérdező kommentje:

[link]



ez az amit én érzek.

2011. szept. 15. 20:47
 10/19 mus musculus ***** válasza:
69%
Azért ez a 'minden állat önzetlen' sem teljesen igaz kijelentés. Vegyünk például egy kutyát. Ha nem táplálod és szórakoztatod (esetleg néhanapján megcsapkodod ostorral), ő is vastagon le fogja sz*rni a fejed. Persze ez érthető, nem azért mondom.
2011. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!