Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt életed legcikisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt életed legcikisebb randiján?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 18:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Hasmenésem lett, és haza kellett mennem :(((

Szerencsére időben hazaértem, de a fiúnak nem mondhattam meg, hogy mi a bajom, csak annyit, hogy rosszul érzem magam.

2009. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
szegény fiú :D
2009. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%

-anyagiaskodott a srác

-elmesélte,hogy romlott meg a házasélete az exnejével

-elsírta magát

-lehordta az egész családját

-csak beszélt,én szóhoz se jutottam

-a gyerekeiről azt mondta,hogy "jobbhíjján" velük tölti az idejét

Ma már jót röhögök,de kín szennvedés volt akkor.

2009. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
első randin a barátommal bemutatkoztunk egymásnak, és annyira zavarban voltam, hogy a saját nevem helyett az ő nevét mondtam
2009. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%

az utolsó aranyos. :D

Legcikibb randi, vagy legcikibb eset randin? Nem ugyanaz a kettő. Legalábbis nálam.

Mert a legcikibb az az volt, mikor én nem is gyanítottam, h tulajdonképp randira megyek... Hát, az úgy volt, h már jó ideje ismertük egymást a sráccal, tök jól kijöttünk, befejeztük egymás mondatait, tök ugyanúgy gondoltunk egy csomó mindent, és én ezt mindig nagyon idillinek találtam, meg voltam róla győződve, h ő is barátként kezel engem, barátként tekint rám. Meg is beszéltük, h találkozunk, én miben leszek, ő hogy fog megismerni engem (persze, h netes ügy), és ahogy mentem föl a lépcsőn, rögtön észrevettem, előtte is mondogattam az emberkékre, h jajcsaknehogyőlegyenaz, és ahogy megláttam, rá is ezt mondtam, aztán meg is nyugodtam, mert virág volt a kezében... Ami pillanatokkal később már az én kezemben volt... - innen indult, nem részletezem ennél jobban, a lényege annyi: beszélt és beszélt és beszélt és beszélt, ha levegőt vett, megszólaltam én is, de rögtön visszavette a szót, és csak mondta mondta mondta... Aztán haza akart kísérni. Csoda, ha azt mondtam neki, nem haza megyek, hanem mamámhoz, aki ráadásul a város másik felében lakik? :P (Milyen jó, h a nagyi bárhol lakhat XD)


Viszont randin velem ciki még nem történt... De cikis randi annál több jutott hirtelen eszembe :P

2009. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Elég égő volt azis legalábbis részemről,amikor egy csajjal legelőször randiztunk,elhívtam kajálni,és egy marhanagy darab saláta mosolygott vissza rám a fogairol...én csak röhögtem,de már olyan szinten,hogy majd megfulladtam,és azthitte rajta nevetek,majd mikor nemtudtam megszólalni negyed óra múltán se,akkor otthagyott :D
2009. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Oh hát erről bőven tudok mesélni...Volt egy pár cikis randim:D

1.A találkozáskor majdnem elkerültük egymást,majd a 175cm kiderült hogy az orromig ér én vagyok 160:) Majd kaptam egy virágot is amit dobáltam egyik kezemből a másikba,hogy nehogy megfogja a kezem:)De ez még semmi:)Vittem neki egy kis kedvességet névnapjára rögtön elkezdte enni a csokit,majd mikor a felét megette megkérdezte,hogy drága volt-e,majd meghívott kajálni a számla nagyobbik részét én fizettem:)Ezek után kinyitotta a szendvicsét és megmutatta mi van benne,fülig maszatosan evett és ha még ez sem lenne elég akkor elkezdte ecsetelni,hogy a tesója és a haverja nincs otthon és ha gondolom felmehetnék:D Na ezek után bekérdeztem,hogy szeretne-e sétálni vagy hazamehetek:D

2.Amikor a srác nem volt olyan helyes mint képen...No de ez még nem lett volna probléma,de a probléma ott kezdődött,hogy megszólalt vagyis inkább az volt a gond amit mondott:D Valahogy első randin nem kellett volna ecsetelni-e,hogy a volt bnője mekkora ribi és hogy nem olyan rég megismert egy lány és jól elvoltak,de a lányról egy idő után kiderült,hogy terhes:D Valahogy ezek után úgy éreztem nem akarom többet látni:D

3.Ami kicsit nekem volt ciki amikor észrevettem,hogy az illetőnek műfoga van és nem tudtam,hogy kérdezzek rá:)De végül burkoltan rákérdeztem:D Feltettem a kérdést,hogy gyerekkorában véletlenül,nem-e tört ki az első foga:D Erre persze visszakérdezett,hogy miből gondolom,de közöltem vele,hogy csak egy kérdés volt mert ez olyan "általános" gyerekbaleset:D Hát kicsit ciki volt,de muszáj volt megkérdeznem:D

Hát ennyit a ciki randikról:D

2009. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%

úúúh, utolsó... eszembe juttattál egy olyat, amit én el akartam felejteni. nagyon nagyon nagyon.

életem leges legszörnyűbb helyzete volt.

ráadásul elvittem egy addigi kedvenc helyemre, ami azóta gyűjtőhely lett: oda viszek mindenkit, aki első pillanatban nem szimpatikus. Ezért beszélem meg a találkozókat mindig pontosan ugyanannál a szobornál...


Az úgy esett, h már előtte is sajnáltam szegény srácot, h hogy elbánt vele egy csaj, és gondoltam, én biztos nem leszek olyan bunkó... hááát....

csak tőszavakban a részletek:

a vászoncipő nála egy bebújós mamusz-szerű akármi volt, minden, csak nem sportos, minden, csak nem elegáns.

a sima póló nála egy lacoste-utánzat volt, galléros, és bordás. minden, csak nem sima, minden, csak nem egyszerű.

a 180 cm nála kb 170 volt (én vagyok 172), olyan görnyedten járt, behúzta a nyakát egészen a válla közé, szóval a majd' 10 cmnyi különbség egyáltalán nem látszódott közöttünk.

a hangja? arról szót se ejtsünk. békakuruttyolás.

és a szövege?

"senkinek sincs befolyása a hajam fölött, de lehet, hogy neked majd egyszer lesz"

"az öcsém egy évvel fiatalabb nálam, de ő is kíváncsi rád"

"ha ráérsz, nyugodtan dobj egy smst, vagy csörögj, és 20 perc alatt ideérek, tényleg csak egy köpésre vagyok"

"majd egyszer elsétálhatunk felénk is, ott is vannak szép környékek"

És utána megkérdezte: "éhes vagy?", majd beültünk a mekibe, ahol én fizettem a 2 sajtburgeremet... Haláli pofa volt. Lányok: MINDIG legyen nálatok pénz!


Hát, mondanom se kell, h aznap beszéltünk utoljára, azóta rólam nem tud. Aznap még hazamenve fölléptem msnre, az első volt, h beköszönt, és én elegánsan leráztam, mondván: "Most nem [nevem] ül a gép előtt, én a barátnője vagyok, de ha akarod, akkor szólok neki, hogy kerested."

erre ő: "nem, hagyd csak, ha jön, biztosan rám köszön."


Biztosan... Ennek már 3 éve lassan. Azóta nyilván odakövült.

Gonosz vagyok? Meglehet. (23/L) (korábbi válaszoló)

2009. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
huhh elég érdekes sztorik :D
2009. ápr. 19. 10:43
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
A 3 sztoris vagyok!Ezek szerint nem csak nekem jutnak a fura fazonok:D
2009. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!