Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti elengednétek egy 13...

Szülők ti elengednétek egy 13 éves kamaszt buliba egy 15 éves haverjával?

Figyelt kérdés
vagy még fiatal vagyok hozzá?
2011. szept. 20. 06:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Mikor? Hova? Milyen buliba?


Ezeket kérdezném.

2011. szept. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
nem
2011. szept. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
először 17 évesen fogom engedni a lányomat buliba előtte semmiképpen sem,egy 13 évesnek nem való buli,max szülinapi buli ami délután van és felügyelet alatt vannak,igen kicsi vagy még hozzá
2011. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ milyen összejövetel. Ha osztálytárs-barátnőknél akkor minden további nélkül de azér1 felnőtt vagy idősebb bátty-nővér legyen otthon bármilyen esetre.
2011. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Pörl válasza:
56%
Hát ha 17 évesen fogo elengedni először az nagyon gáz kedves kommentelő,igencsak meggyűlik majd a bajotok egymással. Szerintem egy 15 éves lányt simán el lehet engedni egyszer egyszer egykét buliba deazért az túlzás lenne hogy minden hétvégén. Burokban nem jó nevelni a gyereket.Hadd menjen és lássa csak hogy milyen állapotok uralkodnak... Viszont egy 13 gyereket semmiképpen nem engednék el max szülinapra vagy ilyesmi...
2011. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
utolsó 17 éves a hétvégi bulikra gondoltam,ahol már ivászat stb folyik ahol maradhatna 1-2ig,15 évesen nem fogom elengedni ilyen buliba,osztálybuliba,szülinapi buliba,olyan házibuliba ahol van felnőtt és tudom kik vannak ott oda egyszer-egyszer elengedem de csak is úgy ha 10-11kor megyek érte este,nem azt jelenti hogy délután nem barátnőzhet,de azért oda kell figyelni főleg a lányokra,
2011. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is túlaggódod, kedves kommentelő. Na mindegy, nem az én dolgom ezt bírálni, a kérdésre válaszolva: fiatal vagy, és abszolút ráérsz még egy esti, ivászatos buliba menni, akár haverral, akár nélküle...Ha másmilyen a buli, akkor lehet róla szó.
2011. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
67%
Egyetértek az előttem szólókkal, kedves kommentelő,kicsit túlspilázod a dolgokat. 13 éves lányt viszont elengedni buliba... ez igazából attól függ, a szülő mennyire bízik meg benned. De úgy, hogy ivászatos buliba menni, az nem. Persze a legtöbb kamasz mostanában már ilyen korban eljár berúgni, szóval...
2011. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
13 vagyok és voltam már durvább fajta házibuliban, mégis van annyi eszem, hogy kimaradok a hülyeségekből. Azért mert egy 17 éves srác jointot teker, nekem nem kell beleszívnom és ennyi az egész. Bizalom, nevelés kérdése.
2011. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ez minden szülőnél másképp van.

Ha úgy érzed, hogy eléggé megtudsz bízni a lányodban meg persze a fiúban is akkor miért ne?De előtte biztos beszélgetnék vele, hogy mit lehet neki és mint nem.+azért nem sokáig engedném.

Egyébként írta valaki, hogy az ő lányát csak 17 évesen engedné el.

Hát én most 16 vagyok és egy komolyabb buliba,szórakozóhelyre sem mehettem el soha.Anyum egyáltalán nem engedett, pedig nem hinném hogy valaha bármit is tettem volna, hogy nem bízon bennem.De ő nem.Mindegy végül is elérte a célját, és most már úgy vagyok vele, hogy semmi pénzért nem mennék el ilyen helyre.

2011. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!