Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, elengednétek 15 éves...

Szülők, elengednétek 15 éves lányotokat egy nyári zenei fesztiválra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok szülő, bocsi, de mégis leírnám a véleményemet.

Ha ismered a barátait, akivel megy, tudod hová megy, akkor én elengedném. Persze csak egy napra, mármint reggeltől, de éjszakára menjen haza.

Engem annak idején sehová sem engedtek, egészen 18 éves koromig 1x voltam "bulizni", és elég rossz volt, hogy nem engedtek sehová, jól viselkedtem volna, ha elengednek. Néha úgy érzem, kimaradtam egy csomó dologból.

2011. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
69%
Én sem vagyok szülő, de szerintem is elengedheted. Éjszakára viszont mindenképpen menjen haza. A barátainak a szüleivel pedig felveheted a kapcsolatot és beszélhetsz velük, talán könnyebben elengeded úgy :)
2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Akkor engedném, ha van velük felnőtt is. (Nem egyikük 18 éves barátja vagy testvére!)

Egyéb esetben nem.

Szép, szép, hogy ez a buliról meg a zenéről szól, de egy ilyen fesztiválon járva az ember valahogy mégsem ezt látja, főleg nem éjjel a sátrak között. :S

Az meg a másik dolog, hogy lehet, hogy a lányod megbízható, és nem csinálna semmi "olyat" (drog, pia, szex), de mi van, ha a többiek igen? Mi van, ha belefutnak egy belőtt, kanos társaságba?

Ekkora gyerekkel menjetek el ti, vagy másik szülők, esetleg más megbízható felnőtt, akit ismertek, nem marad ki semmiből, nem kell a nyakukon ülni egész nap meg egész éjjel, de mindenki nyugodtabb.

Egy fiatalos, laza szülő is jól érezné magát, és nem lenne nekik sem "ciki". :)

2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen el.
2011. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem szerintem felelőtlenség lenne még ! És szerintem még látni akarod a lányod egyben !
2011. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó. ennyire vad az élet egy ilyen helyen? felelősségteljesnek gondolom a lányom
2011. ápr. 30. 17:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind1 hogy hány éves az az ember aki odamegy a fesztiválok részben veszélyesek. De szerintem ha tényleg megbízol a lányodban és tudod hogy józan lesz és nem csinál magától hülyeséget elengedheted. Amúgy melyik fesztiválról van szó? És hol laktok?
2011. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

attól függ milyen fesztivál.

egy ratyi szigetre pl igen, mer ott semmi nem történhet vele.

de mongyuk ozora kicsit durvább. oda 15évesen nem biztos

2011. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is attól függ, milyen fesztivál.

De az a baj, hogy akkor is történthet vele valami, ha ő a legjobban odafigyel, vigyáz. Ez sajnos nem tőle függ.

De ha megmondod neki, hogy csak a koncerten legyen, ne igyon semmit, és érjen haza hamar, akkor szerintem ha megbízol benne, mehet :)

2011. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Estére már nem,maximum délutánra.Este már a drogokról szól sok minden,meg hát nem is rajta múlik az,hogy megveszi-e a drogot..odaadnak neki egy cigit,hogy nesze szívd el..meg ilyenek.. nem engedném.Meg bármi baja lehet.Maximum akkor kimennék vele,vagy isten tudja,mondanám,hogy valaki felelős menjen ki vele,aki még neki sem ciki.

15/L-aki felvilágosult a világ bajairól..

2011. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!