Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más osztályban is mennek a...

Más osztályban is mennek a viták a szalagavató körül?

Figyelt kérdés
Nekem zsong a fejem, egész nap veszekedtünk. Kezdődött reggel... Zs. elkezdte mondani, hogy minek osztálypénz, mikor nem megyünk kirándulni, nem döntjük el, hogy szalagavatón mire költjük... meg, hogy mindenki annyi részesedést kapjon belőle amennyi jár... ez mondjuk igaz, mert vannak olyanok, akik 4 év alatt pár ezer forintot fizettek... van, aki kétezret, de ő elment szülni.. azt beszéltük, hogy megkapja abból a szalagját és a viszont nem látásra... (eleve nem kedveljük (én kifejezetten utálom, de ez nem ide tartozik))... van aki meg egyszerűen lusta behozni mert elkölti cipőre, ruhára... megint más meg azért nem tud fizetni mert 4-en vannak testvérek (hozzáteszem magyarok és nagyon rendesek) csak szegények.. pedig osztályfőnök nem kért sokat, ezer forint havonta.. az a baj, hogy ez felhalmozódott és egyszerre sok nekik... egyébként senkinek nincsenek nagy igényei, annyi a baj, hogy ezek az igények nagyon megosztoznak.. van, aki étterembe szeretne menni a tanárokkal és velünk, van, aki bulizni, van, aki mindkettő helyre, van, aki egyszerűen csak az OSZTÁLLYAL szeretne lenni. Elméletileg hétfőn szavazunk mindenről, de én már előre látom, hogy órási viták lesznek és tőlünk fog zengeni a suli... másnál is volt ilyen? Vagy hogyan lehetne megoldani? 300000 forint van a bankban...
2011. szept. 22. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi vita nincs hála :D Most lesz szalagavatóm, már nagyon várom de csak azért, hogy vége legyen ennek a fene nagy értelmes szalagavatónak. Még jó, hogy van tesóm annak jó az öltönye rám amit ő vett fel és neki lett megvéve. Azért nem adunk ki megint 20-30 ezret mert ezen vannak csíkok meg másképp áll :S
2011. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már szerencsére túl vagyok ezen,tavaly voltam negyedikes-eg rémálom volt az az év,műsort egy héttel a szalagavtó előtt hoztuk össze,nagy balhék árán,de jó lett
2011. szept. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is tavaly voltam 4edikes :D csak nekem 5 éves a szakmám és most végzek vele :) utolsó előtti voltam.
2011. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!