Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik a szalagavató...

Hogy működik a szalagavató tánc egy fiúosztálynál? (Csak fiúk vannak az osztályban)

Figyelt kérdés

Egyáltalán kell táncolni? És ha igen, akkor kell mindenkinek hozni egy partnert, akivel begyakorolják a táncot?

Légyszi aki tudja, vagy tapasztalta írjon!


Köszönöm!


2010. febr. 16. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy mindenki szerez magának női partnert (nem nehéz, és elég gyakori megoldás), vagy betanultok egy férfitáncot. Van ilyen a magyar néptáncok között is, meg ilyenek a délvidéki (szerb, görög) körtáncok, vagy a zsidó táncok.
2010. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fecc ***** válasza:
2 hete volt nálunk szalagavató.Mi Fiú szakmunkás osztály vagyunk,nem volt kötelező,de ha táncolni szerettünk volna,akkor lányt nekünk volna keresni a másik évfolyamokból,vagy osztályokból.
2010. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Kötelező volt iskolán belül? Nem lehet "külsős" pl. barátnőd?
2010. febr. 16. 17:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát tudtommal nem kötelező és másik osztályokból válogatnak össze, ahol több a lány, vagy akár még más évfolyamokból, de mindenképp a suli tanulója.
2010. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet külsőst hozni? Pff ... -.-'
2010. febr. 16. 18:02
 6/11 Fecc ***** válasza:

Külsős nem lehet

csak a te sulidba járó,ahogy írja a 3. váalaszoló,

táncoljál csak nyugodtan,én megbántam hogy ne m táncoltam,nem is tudtam volna bejárni a próbákra:S

Hidd el,szüleid is boldogabban mennek el a szalagavatódra ha táncolsz,hiszen ők rád kiváncsiak,és nem más gyerekére.

2010. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez iskola függő. Van, ahol lehet külsőst vinni, van, ahol nem.
2010. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mi vegyes osztály voltunk, de nálunk lehetett külsőssel táncolni.
2010. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy-két külsős is. Egyébként ajánlani tudom a matróztáncot, vagy a (sörös) bajor táncot. Mindkettő jól néz ki színpadon!
2010. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 czibles ***** válasza:

osztálytáncnak nem kötelező párostáncnak lennie. lehet valami zenés, történetes, vicces valami.

amugy meg ha vagytok olyan elvetemültek akkor fél osztály beültözik lánynak.

ha meg keringőzni is akartok, akkor oda nálunk lehetett külsőst hozni, haverékhoz nem lehetett. iskola válogatja...

2010. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!