Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék iskolaidőben...

Hogyan tudnék iskolaidőben lefogyni?

Figyelt kérdés
nem sokára kezdődik az iskola és az én sulimban nincs menza szóval általában pékségben vásárolók vagy csak gyümölcsöt eszek amíg haza nem érek általában ez 3óra után szokott lenni ,otthon egyszer eszek főtt ételt és ennyi ,várom az ötleteket a suliban való étkezési szokásaitokról fogyókúra alatt
2011. aug. 12. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél otthonról egészséges szendvicset.
2011. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
suliban van tesióra, délután ráérsz elmenni sportolni és este ráérsz csinálni magadnak másnapra tízórait és ebédet, amit elviszel a suliba...a hűtőtáska és a jégakku meg megvehető minden sarki boltban
2011. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

nálam is hasonló a helyzet,annyi különbséggel, hogy az egyetemről van,hogy este 6-7 körül érek haza:S

vigyél otthonról szendvicset,gyümölcsöket,joghurtot..nekem gimiben barátnőm simán hozott rántottát is egy kis műanyag dobozban, ha van olyanotok,abba rakhatsz zabkását vagy pl. salátát:)

2011. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szívbajosnak lenni, kis dobozkában gyakorlatilag bármit vihetsz otthonról a suliba salátától töltött káposztáig (ha a doboz megfelelően zár :)) Megoldás az is, ha gyalog, vagy biciklivel jársz iskolába.
2011. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, hogy délelőtt egyáltalán nem eszel főtt ételt. Nem tudsz "normális" ebédet bevinni?? Mert én például rendes ebédet viszek be a suliba műanyag dobozban, amit a büfésnéni a mikróban megmelegít nekem ebédszünetben.
2011. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

saláták, csirkemell, sováyn sertéshús, marahhús kockákra vágva, főtt tojás, párolt zöldségek, konzevr sós tonhal lében, telkes kiőrlésű kenyér+feltét+zöldség

gyümölcssaláta, gyümölcsök, joghurt, kefír, abonett sandwich, gyümölcsös müzli, főtt rizs, levesek-ha összeturmixolod még jobb tudod ilyen kulacsba is vinni

2011. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 14:22:

40km-re lakok a sulimtól egy óra vonattal vajon mennyi lehet biciklivel :)

amúgy köszönöm a válaszokat én is szoktam néha kis zárható tálkákba főtt ételt vinni de nem lehet minden nap mert elég furán szoktak nézni amikor előveszem a tálat meg a kis villámat :)

2011. aug. 14. 19:43
 8/17 anonim ***** válasza:

"40km-re lakok a sulimtól egy óra vonattal vajon mennyi lehet biciklivel :)" - kb 1,5 óra, ha kevésbé vagy edzett- de otthonról vasútállomásig ill a vasútállomástól a suliig nyugodtan mehetnél bringával - veszel kerékpárjegyet

"amúgy köszönöm a válaszokat én is szoktam néha kis zárható tálkákba főtt ételt vinni de nem lehet minden nap mert elég furán szoktak nézni amikor előveszem a tálat meg a kis villámat :)" ki a franc nem szarja le hogy néznek a villámra

2011. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
te normális vagy 1,5óra azt nagyon kétlem
2011. aug. 15. 10:30
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem a 30 km a 1,5 óra, de én rengeteget bicajozok, a 40 km minimum 2 óra, de inkább 2,5
2011. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!