Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy állítsuk le erről?

Hogy állítsuk le erről?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályunkban akivel nagyon nem vagyunk jóba.. magyarul szólva utáljuk a mi kis "csapatunk" hogy úgy fogalmazzak.. na igen de ez a csaj rászáll mindenkire és azt hiszi ő az osztályban a legjobb csaj őt mindenkinek imádnia kell.. márpedig mindenki utálja, de ezt sajnos nem veszi észre.. mi hozzánk is sokszor odaül vagy a fiúkhoz mikor utálják csak egy-két fiú van aki az XXXL-es melléért és fenekéért és szájáért szereti.. nagyon ronda máskülönben.. egy nagy stréber is.. azt hiszi mi jóba vagyunk vele közbe meg utáljuk.. amikor jóba is voltunk rendesen vele akkor is lenézett minket szó szerint.. pedig mi kellene ezt tegyük vele.. meg minden délután meg reggel is vesz édességet általában.. és még az ismeretlent is megkínálja vele de minket sose.. 1x asszem volt rá eset hogy megkínált minket de akkor sem akaratból csak hogy már mindenkinek adott és hát nem akarta azt hogy a többiek 'úgy' nézzenek rá.. meg a fiúk azért vannak néha-néha vele mert a fiúkat ellássa rendesen édességekkel.. :O

Máskülönben egy ruhába két hétig jár minimum.. ha meg nem abba az egy 'átlagos' ruhába jön akkor valami öregasszonyost vesz fel.. és a tanárok imádják őt mert benyalizik minden tanárnak szinte meg az osztályból is a fiúknak/lányoknak.. le kellene már valahogy állítani őt mert már mindenkinek elege van belőle..

SEGÍTSETEK..!! :SS


2011. szept. 27. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Rajtad és a barátaidon kellene segíteni amilyen felszínes vagy. Nem lehetsz több 10 évesnél a gondolkodásodból ítélve.
2011. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Irigység...Minden ember más ezt dolgozd fel jó?A leírásod alapján irigy vagy a lányra mert jó a teste,és fiúkkal is jól elvan.Stréber?A stréber az ha valaki ÉJJEL-NAPPAL tanul és nincs szinte élete(lehet hogy ezt eltúloztam de mind1).Mit érdekel téged ,hogy milyen ruhákat hord és hány napig?Amúgy gáz ha 2hétig hordja de mint írtam mindenki más.Ha a tanárokkal jóba van az egy dolog.Amúgy sosem árt de csak a normálisakkal.Osztályt nem írtál és kort sem ami igen zavaró tényező.
2011. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Úristen, milyen borzalmas!Belehaltok komolyan.

Hmm gondolom a kis ,,csapatotoknak,, nincs is más témája a lányon kívül.


Ha nem kedvelitek minek foglalkoztok vele?!

2011. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, lehet hogy tévedek, de nekem nagyon úgy jött le hogy irigykedsz/kedtek. Okos, jó teste van, fiúkkal jól elvan, stb.

(Csak az mond neki ellent, amit az öltözködéséről írtál)

2011. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

és mi baj van ezzel? miért nem hagyod békén? annyit fogllakozhatsz vele..én akit utálok, azzal nem foglalkozom. féltékeny vagy rá, mert sokat van a fiúkkal és van bátorsága ahhoz hogy "felkínálja" a barátságát mindenkinek.

amúgy meg szerintem ő sem kedvelhet titeket.. különben nektek is adna cukrot. azt akarod hogy ékén hagyjon nem? akkor meg mit rinyálsz?!

nagyon felszínes vagy, te és abarátnőid.

kit érdekel mit vesz fel ??? tényleg ez a legnagyobb dolog amin gondolkozni tudsz? elég szánalmas életed lehet akkor.

2011. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell irigykedni ,azért mert a fiúk vele is vannak,ez van.
2011. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek a többi válaszolóval. Ezt irigységnek hívják.

Nem tudom hány éves lehetsz de ha 10-12-nél több, ideje lenne erről leszokni :S

2011. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mi irigyek lennék.. na látom nem értette itt senki a dolgot.. 1 az úgy néz ki mint egy víziló és az "egész osztály" utálja nem csak mi.. az irigység tőlünk távol áll..

és igen 'stréber' nincs semmi élete éjjel-nappal tanul szünetekbe is sose teszi le a könyvet buszon is tanul.. még hazafele menet is.. de hát ti nem tudjátok a mi helyzetünket mindenkire szó szerint rányomul.. fiúkra.. lányokat nem hagyja békén kihasznál mindenkit meg mi hozzánk is akkor jön csak ha valaki nem törődik vele.. de látszik nem tudjátok hogy van ez.. biztosan irigyek vagyunk rá mikor 5 tonnás víziló..xDD

2011. szept. 28. 18:51
 9/19 A kérdező kommentje:

Ám meg nem véleményeket kérünk hanem tanácsokat..

ha meg véleményt akartok írni.. akkor azt máshol tegyétek..

h*lye válaszoktól kíméljetek.. !!

2011. szept. 28. 18:57
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Behányok tőled komolyan, ennyi ésszel már a valóvilágba se lennél elég.

Tanács kell: sz.rd le magasról, mi bajod lesz neked ettől? Hülyegyerekek...

2011. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!