Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj ha anyummal jobban el...

Baj ha anyummal jobban el tudok beszelgetni minden temarol mint apummal? 14/F

Figyelt kérdés

Anyummal jobban el tudok beszelgetni minden temarol. Apummal is jo a kapcsolatom, de megis jobban tudok vele beszelni. Baj ez?

14/F


2011. szept. 28. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is fiú létemre.
2011. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Oidipusz-komplexus. Teljesen normális.
2011. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem abban a korba vagyok hogy erről szülővel kelljen beszélnem, de nagy általánosságban anyával beszélek meg mindent. Olyat is ami elég gáz dolog. Szóval semmi rossz nincs benne.
2011. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi kicsit félre értelmeztem a dolgokat, azért tűnik kicsit zagyvának a válaszom, de már nekem is este van. :) a lényeg hogy normális.
2011. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj a lényeg,hogy valakivel mindenképpen tudj beszélni.
2011. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki írta azt a baromságot, hogy Oedipus komplexus? Á, dehogy.

A különféle életszakaszokban a gyerekek felváltva hol az anyukkal, hol az apjukkal vannak jóban.

Általában az anyáknak nagyobb az érzelmi intelligenciájuk, talán azért van, hogy velük jobban meg lehet beszélni dolgokat.

A fiam (igaz, hogy apa nálunk nem volt) is velem beszélte meg a serdülő kor rejtelmeit. Egész intim dolgokat is. Ez annak volt köszönhető, hogy már egész kicsi korában felvilágosítottam, és előre mondtam a kamaszodás tüneteit. Így amikor ott volt, meg is beszélte velem. Sőt később, amikor barátnője lett, akkor is tőlem kért tanácsot szexuális kérdésekben. Nem gáz, fő, hogy valakivel meg tudd beszélni, akiben bízol. Gratulálok a jó kapcsolathoz!

2011. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Apa-fai nagy beszélgetések általában sokkal idősebb korban kezdődnek.
2011. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Hülyén hangzik, de: örülj, mert sok gyerek egyik szülőjével sem tud jókat beszélgetni. Ettől maximálisan férfi leszel. A párom is az anyukájával tudott jókat beszélgetni kamaszkorában. Meg is lett az eredménye: úgy ért a nőkhöz, hogy a tenyeréből esznek! Én is... :)
2011. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!