Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szaisztok! 14éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaisztok! 14éves vagyok és van egy lány akivel egy jó ideje járok. Most a "milyen lenne csókolózni" korszakunknál járunk. És igazából én is szeretném, de mi van ha elrontok valamit? Hogy kezdjek neki? És hogy kerülhetném el a kellemetlen dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Hűű, én még nem csókolóztam, de nem értem: miért kell ezen parázni? :) Állítólag nem lehet elrontani. :D Ha meg mégis: biztos szeret, különben nem lenne veled. Akkor meg szeretni fog akkor is, ha "elrontod". :)

Hajrá. :)

16/L

2011. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi! de ezzel én vhogy nem igy vagyok:P izgulok ink az a baj:S 6odikban a kezét nem mertem megfogni:S szoval azért:P
2011. márc. 3. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és aki azzal jönne, hogy fiatal vagy hozzá, az gondolkodjon el azon, hogy ő milyen volt 14 évesen. Teljesen természetes, hogy ilyenkor az ember már vágyik valakire, akit szerethet. :D
2011. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 someone... ***** válasza:
100%

Lényeg hogy legyél magabiztos, nézz a szemébe határozottan, és onnantól magától fog jönni. Nincs mit parázni rajta tényleg. És egyetértek az előző válaszolóval, ha véletlenül nem is lesz olyan jó az első úgy is szeretni fog. Hajrá

15/F

2011. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem. :) Egyébként én is hasonló vagyok. :D Most van alakulóban a dolog egy fiúval, és én sokáig kb. féltem például megölelni... (annak ellenére, hogy ő sokszor megölelt előtte) Aztán sikerült megértetnem magammal, hogy ez tök jó. :) Azóta sokkal jobb. :) Ha egyszer rászánod magad valamire, utána nagyon könnyen fog menni (gondolom ez érvényes erre is).
2011. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi!a határozottságot majd vhogy magamra öltöm:)
2011. márc. 3. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez aranyos... :D Nem kell szarakodni, ha már beszéltek róla, ülj mellé, öleld át, és csókold meg. Ennyi. nem lehet elrontani, ne dugd le azonnal a nyelved a torkán, csak az ajkait csókold. Először. Tényleg nem nagy kunszt :D
2011. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!akkor is furcsa lesz az elsö:P
2011. márc. 3. 20:49
 9/9 Gladiat0R* ***** válasza:

Igy van eloszor kicsit furcs lesz.


En is igy ereztem mikor eloszor csokozoltam (13 evesen)..


Eloszor csak szajra kicsit kesobb nyelves is belefer.


Szemkontaktuk, hozzahajolsz megcsokolod...

Es a legboldogabb embernek fogod errezni magadat..:):)

2011. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!