Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 7. -es,8. -os lányok! Ti is...

7. -es,8. -os lányok! Ti is imádjátok a kisebbeket "nyaggatni", akik veletek egy suliba járnak? (:

Figyelt kérdés

Van 2 5.-es "kislány" és 1 5.-es "kisfiú", úgy imádom őket hogy nagyon :D Olyan aranyosak, hogy legszivesebben összevissza puszilgatnám őket, főleg a fiút. Olyan kis édes, mindig odajön hozzám és a barátnőimhez, és beszélget velünk meg állandóan mosolyog. De amúgy olyan igazi "rosszkisfiú", de olyan cuki^^


Ti nem szeretitek így a kisebbeket Nálatok is van ilyen a suliban?


2011. szept. 30. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Az egyik ismerős 2.-os kislány nyaggat engem :)
2011. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Néha látok egy néhány ilyen jelenetet :D kézfogás meg puszi meg ilyenek :D
2011. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2.: kézfogás, puszi nálunk is megy. :))
2011. szept. 30. 21:00
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
annyira nagyon nem hogy kézfogás,meg puszi de eléggé eltudok lenni velük :). olyan aranyosak és ha velük vagyunk komolyan mindenféle félelem nélkül kilehet mutatni az igazi énünket. 13/L vagyok,7.osztályos
2011. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én nyolcadikos vok és imádom nyagatni a 6.-os unokahúgom meg az egy osztálytársát aki fiú és őt is elég régóta ismerem ...:)
2011. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

én 8.-as vagyok és 7.-esekkel vagyok jóba.:)

puszi ölelgetés.

2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

utolsó: azért az az 1 év nem egy nagy korkülönbség.:D nekem a 7.-esek nem "kis cukik" (de azért én is elég jóba vagyok párral), de még a 6.-osok sem nagyon, az 5.-esek közül meg csak őket imádom, a többi olyan kis izééé.


amúgy elfelejtettem odaírni, 8.-os vagyok, és 14 éves.

2011. szept. 30. 22:12
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép dolog! :)
2011. okt. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Áh az még semmi, az az igazi amikor 8 osztályos gimibe jársz és 12.-es vagy, hát az kész néha úgy érzem magam mint egy oviban :) de aranyosak , mondjuk én mindenkitől azt kérdezgetem, hogy ugye mi nem voltunk ekkorák ?
2011. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Én nem bírom őket mert a kislányok kezdik már a "k.rvulást" vagy stréberkednek minden emberi érzelmet mellőzve, a kisfiúk meg csak beszólogatnak meg a seggedet fogdossák. Köszönöm, nem szeretem az ötödikeseket. De az utcánkban jóban vagyok a kisebbekkel, szeretem őket ölelgetni, babusgatni, kicsit a nővérüknek érezni magam:)

13L

2011. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!