Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok....

32 hetes kismama vagyok. Igencsak aktív a babám de most 2 napja nem igazán mocorog csak kisebbeket. Ez normális? Kicsit megvagyok ilyedve ettől.

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

ennyi idős korban márelég kicsi a hely neki,szóval nem tud annyira mozogni,de ha nem érzed úgy,hogy azért itt ott kinyomogatná magát,akkor én azt javaslom minnél hamarabb menj orvoshoz,azaz holnap az legyen az első dolgod,jobb megnézni,hogy jól van e,nehogy baj legyen!

Remélem semmibaja,csak lustizik!!!

2011. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is megnyugtatóbb ha elmész orvoshoz! Lehet semmi probléma de sajnos sose lehet tudni és gondolom te is csak az orvos szavára nyugodnál meg :)

Jó egészséget nektek :)

2011. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a meleg miatt mozog kevesebbet. Egyébként teljesen normális ilyenkor már.
2011. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!