Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Amióta elvesztettem a szüzessé...

Amióta elvesztettem a szüzességem rettenetesen félek a teherbeeséstől (védekezünk). Mit tegyek, hogy enyhüljön?

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátlót (Diane35), és a barátom egyszer sem élvezett belém (de ugye az előváladékban is lehet sperma). Egyszerűen betegesen félek a terhességtől. Tudom, hogy tönkretenném az életemet, ha most születne babám. Abba kéne hagynom a sulit, és szégyenszemre apámnak kéne eltartania még egy gyereket. Nagyon félek, hogy babám lesz. Mit tegyek, hogy ne parázzak ennyire?

16/l


2011. szept. 30. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne szexelj. A legjobb védekezés.
2011. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Diane35 mellett félhetsz is. Ez egy nagyon régi, "elavult" fogamzásgátló. Szedj valami újabbat.


Különben addig nem állsz kész a szexre, amíg ezen gondolkozol.

2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még két hónapom van a Diane-ből, utána Yadine van felírva. Az jobb?
2011. szept. 30. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az jobb
2011. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
sztem se szexelj egyátalán minek kell 16 évesen
2011. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

A szüleid hogy álltak hozzá, hogy szexuális életet élsz?

Nekem anyám tudott szégyeníteni állandóan és pont ennyire paráztam. Mikor elköltöztem 18 évesen otthonról nyugodott meg a lelkem.

Azóta 30 vagyok és van 2 kislányom :)

2011. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire félsz, tudat alatt nem is akarod csinálni. Most pár hónapig válasszátok más módját az örömszerzésnek, ami veszélytelen, de mégis jó. Ezt a barátodnak is meg kell értenie, hogy nagyon félsz. Mert valóban, a legjobb védekezés, ha nem csinálja az ember. Az 100%-os. És akkor megnyugszol, élhetd a kiskamaszok gondtalan életét. Korai még a konty néked.
2011. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem tudom, ki vagy, de inkább nem mondok személyeset, mert az ciki, ha mégsem te vagy. :D

Ha ennyire félsz, az már baj. Egyáltalán akarod te ezt, vagy csak a barátod? Lehet, hogy szimplán nem vagy felkészülve rá...

Esetleg használjatok mellé gumit is (ha nem akarja, nyugodtan dobhatod, ha ennyit nem érsz neki, ő se érjen neked), bár a fogamzásgátlónak is elégnek kell lennie. Ha óvszerrel is ennyire rettegsz, akkor pszichológust javaslok, az ilyen fóbiáknak mindig van valami mélyebb okuk, amit fel lehet tárni és kezelni.

2011. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem értek feltétlenül egyet az előttem szólókkal! Szerintem pont az mutatja, hogy érett vagy, hogy gondolsz a védekezésre, mindamellett, hogy én sem tartom feltétlenül jónak, hogy 16 évesen szexeljen az ember.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: Egyik védekezési forma sem 100%-os, csak akkor nincs mitől félned, ha nem szexelsz. De ha tényleg ennyire félsz, akkor a gyógyszer mellett valóban használhattok óvszert is és mellette kijöhetne időben. Talán így már elég minimális lenne az esélye a teherbeesésnek, de ha nagyon peches vagy, akkor így is átverekedheti magát egy nagyon elszánt kisfickó!:DD Persze az már tényleg SZINTE lehetetlen!:)

Remélem enyhülnek a félelmeid és boldog életed lesz!

2011. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha a barátod elköttetné magát?
2011. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!