Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. A barátnőim...

15 éves vagyok. A barátnőim minden hétvégén mennek bulizni én is szeretnék velük menni de anya nem enged el velük. Mit csináljak hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
hát... én 17 vagyok, de max. havi egyszer járok bulizni. minden hétvégén megértem, h nem engednek el. beszéld meg anyukáddal, h havonta-2 havonta szeretnél elmenni bulizni, a határidőt (hogy meddig enged el) tartsd be mindig, ha eddig nem adtál rá okot, h ne bízzon meg benned, akkor el fog engedni, ha megígéred neki, h normálisan viselkedsz. persze attól is függ, h te mit értesz bulizás alatt... mindenesetre fontos az őszinteség, beszéld meg vele a dolgot, értesd meg vele, hogy szeretnél menni és ez fontos neked. de mivel 15 éves vagy, sztem ne várd el, h minden hétvégén hajnalig kimaradhass.
2009. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld megbeszélni vele, mindent, hogy hova mennél kikkel, és hogy meddig maradnál. Ami szerintem max este 11. Ha rendesen tanulsz, segítesz otthon is akkor hozd fel ezeket hogy te mindent megteszel, legalább egy kicsit engedjen el. És persze nyugtasd meg hogy te nem fogsz alkoholizálni, mert az fujjj, te azt nem szereted. :)

Engem már 14 évesen elengedtek bárhova, ha tudták hogy jó társasággal megyek akik vigyáznak rám.

2009. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Kérd meg a barátnőd anyukáját, hogy fogadjon örökbe!

Én se engednélek el 15 évesen, 17 éves korodban bőven ráérsz eljárkálni diszkóba!


Thx, hogy lepontoztok!!

2009. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mentem diszkóba soha, 15 évesen meg egyáltalán nem jártam el minden héten. Én inkább koncertekre járkáltam ennyi idősen kb kéthavonta, de mindig elengedtek. Nem kellett semmit igérgetnem, sőt még zsebpénzt is adtak előtte, hogy jólérezzem magam. Egyetlen egy kompromisszumot kötöttünk, hogy akármeddig is maradok a végén hivjam fel apát, és ő kocsival hazavisz. Elöször vonakodva mentem bele, mondván, hogy ez milyen gáz a haverok előtt, de később aztán kifejezetten örültem neki, hogy piásan, fáradtan, pogózástól összerugdosva, sokszor hidegben nem kell hazavánszorogni. Sőt annyira beávált, az apuci hazavisz dolog, hogy sok elszállt haveromat is ő fuvarozta:D Szerintem te is köss a szüleiddel valami kompromisszumot hátha úgy elengednek, ha ez nem megy, akkor pedig beszélj az egyik barátnőd anyukájával hátha ő tud hatni anyukádra (hugomat pl végül anyám szintén 15 évesen igy engedte el egy hétre Balatonozni)
2009. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy 15 éves lány ne járjon bulizni. Engem még 17 évesen is csak ritkán engedtek el. Most 32 évesen már ezt helyesnek tartom, bár akkor én is mérges és szomorú voltam, tudom mit érzel. ili
2009. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
halgass anyádra
2009. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is hasonló a véleményem: én is 17 évesen mehettem először bulizni, nagyon utáltam anyut akkor, de így utólag igazat adok neki, és örülök, hogy "fogott"! Sőt amikor elengedett az elején éjfélig engedett el, és jött elém a diszkóhoz kocsival. A lányomat is így fogom nevelni. Szóval igaza van anyudnak! Ráérsz még! Sajnos a mai gyerekek, mert még 15 évesen inkább gyereknek számítotok (ezért ne haragudj meg) korán kezdik ezeket a dolgokat, pedig semmiről sem maradnának le!!!!
2009. márc. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!