Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan képzeled el a saját...

Hogyan képzeled el a saját életutadat? Mit szeretnél elárni az életben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amire leginkább vágyom, az hogy legyen egy viszonylag "jól fizető" állásom-vagy is inkább úgy mondanám, hogy legyen egy fix munkahelyem, ahol annyit keresek, hogy eltartsam magam normálisan. Saját lakás a nagy vágy, de sajnos hitel nélkül nem megy. Azt meg köszönöm soha. maximum, ha sikerül valami külföldi munkát találni, amiből esetleg el tudom ezt érni,vagy egy részét legalább.


Amúgy csak annyi a lényeg, hogy legyen lakás, el tudjam tartani magam. És normális körülményekben éljek. Nem vágyok olyanra ami tudom hogy lehetetlen (pl tudom, hogy soose leszek milliomos) de nyomorogni sem szeretnék.


Ha ezt el tudnám érni, akkor talán szóba jöhetne hogy legyen egy stabil párkapcsolatom és esetleg gyerek, csak sajnos ahhoz az előzőek is kellenek... :(

2011. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 wartburg353s ***** válasza:
100%
Most nagyon boldog vagyok a férjemmel meg a kisfiunkkal, és szeretném, ha ez a jövőben is így lenne. Remélem, nem fogom elveszíteni a munkahelyemet, és be tudjuk fejezni az építkezést. És évről évre szépítjük majd a lakást meg a kertet, hogy jó legyen itt élni. Azt szeretném, ha a fiam nagyon boldog lenne, és megállná a helyét az életben, tudva, hogy szeretjük és számíthat ránk. Ha meg már nem leszünk, akkor is éljen boldogan. Szeretnék még gyerekeket szülni vagy örökbe fogadni.
2011. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 'még csak' néhány évre előre terveztem meg az életemet, és szerintem elég reálisan.

Tavasszal vagy nyár elején szeretném letenni a középfokú C típusú nyelvvizsgát és szeretném elkezdeni a jogsit május-június környékén. Aztán szeretnék egy - a képességeimhez mérten legjobb - érettségit tenni és itt maradni a suliba az 5-6-od éven. Ezek után szeretnék elmenni gazdasági fősulira/egyetemre és a későbbiekben szeretnék egy ilyen jellegű, biztos munkát.

Szeretnék egy normális, boldog párkapcsolatot.


Ami már a távoli jövőt illeti, szeretnék egyszer férjhez menni, de nem mindenáron. Csak akkor, ha tényleg úgy érezzük, hogy minket egymásnak szánt a sors és biztosak vagyunk magunkban. Szeretnék egy saját lakást, esetleg egy házat kis kerttel, de erre a jelenlegi helyzetben nem sok esélyt látok. Szeretnék minden este nyugodtan lefeküdni aludni, ebbe pedig nem fér bele a hitel. Szeretnék majd gyerekeket is, kettőt minimum, inkább hármat, de ez a jövő zenéje. Nem szeretném, hogy bármelyik gyerekemnek vagy nekünk nélkülöznünk kelljen, ezért csak annyi gyermeket vállalnék, amennyit el is tudunk tartani, fel is tudunk nevelni. Fiú és lány gyereket is szeretnék.

16/L

2011. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy gyerekes, de én nagyon szeretnék SZINÉSZNŐ lenni, és szerepelni egy filmben... sóhaj... de jó is lenne!
2011. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20:33-szerintem nem vagy gyerekes! :)

Vagy ha igen, akkor én is az vagyok, mert én pedig énekes szeretnék lenni, de ez nekem nem csak egy múló hóbort, én tényleg imádom! Már kiskoromban is egyfolytában dúdoltam, még most is csinálom, sokszor nem is veszem észre. :D Amikor csak tudok, zenét hallgatok, délután tanulás közben pedig én úgy szoktam pár percre kiapcsolni, hogy elénekelek egy-két számot. :) Szeretnék majd beiratkozni valahova, ahol tudom fejleszteni a hangom, vagy énekkarba, de elötte még mindenképpen szeretném összeszedni magam, mert nagyon szét vagyok csúszva. Ez a közeljövö. A távoli jövömben mindenképpen benne van a sok utazás, és szeretnék pár év múlva külföldre költözni, New York vonz a leginkább, az unokatestvérem most fog kiköltözni, így még tudnék us hova menni, mert szinte olyanok vagyunk, mint a testvérek. :) De elötte még szerintem befejezem a gimit, most 9.-es vagyok, de majd ahogy alakulnak a dolgok. Remélem, hogy mielött megismerem azt, akivel gyereket szeretnék, már lesz pár kapcsolatom, tapasztalt legyek. Mindenképpen szeretnék legalább 3 gyereket, de inkább többet. :) Szeretném az elsö gyerekemet fiatalon megszülni, még 25 év elött. Szeretném, ha a férjemmel a kapcsolatom jó lenne, és mindig megmaradni közöttünk a tüz. Szeretném, ha egy nyugis kertvárosban élnénk, és lenne egy vidéki házunk is. Kb. olyan életet szeretnék, mint amilyen a Hetedik Mennyországban van. :) Elötte szeretnék egy nagyvárosi lakásban is élni lakótársakkal, hogy ezt is kipróbáljam. Tudom, valószínüleg nem fog minden teljesülni, de bízom benne. :))) 15/L

2011. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát-...hát hol is kezdjem.?:D

Szóval én először kiszeretném járni a középiskolát,majd esetleg egyetemre menni,lediplomázni.

Utána elköltöznék egy saját lakás/házba az itteni lakásunkból,és nyitni egy fodrásszalont.( Imádok fodrászkodni!=D )És amiután már "kerestem" elég pénzt,elköltöznék valami nagyobb városba(,de semmiképp nem Budapestre...),és ott folytatnám a fodrászkodást,de közben családot alapítanék(XDD).Aztán megteremteném a gyerekeimnek a jövőjüket,hogy amiután én már nem leszek,"legyen jövőjük".Én legalább ennyit szeretnék elérni az életben.:)

^^14/L =)

2011. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos én újságíró szeretnék lenni. Esetleg rádióban, híradóban dolgozni, még a fotós szakma is vonz. Elvégzem az egyetemet, jogsit is szeretnék, nyelvizsgát alap hogy letegyem. Ha van lehetőségem akkor külföldön szeretnék élni. Ha Európában akkor Norvégia vagy Svédország. A tengeren túlon, Amerika jöhet szóba. Ha Magyarországon maradok akkor Pécsen laknék szívesen.


Családot szeretnék. 1 vagy 3 gyereket szeretnék. Fiút-lányt egyaránt.

2011. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szeretném elvégezni a sulit, továbbmenni Pestre, a képzőművészeti egyetemre, élvezni az életet amíg lehet, utazni, aztán mielőtt túlzottan megöregednék meghalni
2011. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Járok még a mostanin kívül 2 évet a gimimbe, onnan Ausztriában valami művészeti iskola, tovább pedig nem tudom. A tetoválást szeretném kipróbálni, vagy grafikus leszek, esetleg gyerekkönyveket illusztrálnék, na meg a valószerűtlen vágyaim közé sorolnám a rocksztárrá válást, ami nem valószínű:D Szeretnék 1-2 gyereket, egy rendes férjet és egy takaros kis házat vagy egy nagyobb lakást Sopronban vagy Wiener Neustadtban.

13L

2011. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!