Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a facebook-r...

Mi a véleményetek a facebook-ról? : DD

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 16:03
 1/4 anonim válasza:
69%
Egy kalap sz*r. Utálom, de nagyon... Viszont eddig akárhányszor kiírtam ezt, senki sem lájkolta, úgyhogy csak név nélkül hangoztatom :D :D :D
2011. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
dehogy sz*r, egész nap mindenki azon lóg, szinte mindenkinek van neked is
2011. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%

A facebook alpjában egy jó közösségi portál, ugyanis a saját uncsi tesóm többet láttam feszen (amíg volt:) mint élőben. VISZONT a negatívumai:

- Fojton vársz valamit/valakit a facen - így van kifogásod, hogy még egy ótácskát a gép előtt töltesz

- Az ember magánéletét roncsolja- hiszen kiírod a párod nevét, szül. dát. kedvenc...- mindent. HAllotam egyolyat, hogy a volt férj a facebookról tudta meg, hogy volt feleségének két gyareke van. Szégyen.

- VAlamiért mindenkinek csak a legjobb sminkes vagy agyonkiretusált képe van kint

- És nem kell a szemébe mondani kontaktust felvenni, tiszteletet megadni... és még sorolhatnám

Meggyőztelek?

2011. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem kell győzködni...én tudom, hogy egy rakás xar az egész. És ne essék félreértés...nekem nincsen
2011. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!