Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Facebook Love", mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Facebook Love", mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az osztályból van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Eddig igazán rám sem figyelt, most viszont nem tudom. Néhány oszt. társam szerint tetszem neki és hogy összeillenénk. Mondjuk mostanában a fiúk körében én vagyok a középpont, ilyenkor ő is ott tartózkodik, de nem tudom, hogy ő mit érez. Kitört a nyár, és valójában, nem szoktunk talizni. Facebook-on mindig megnézem, mert olyan helyes. Már lájkoltam a lehető legtöbb képét, arra gondoltam, talán én is kirakok magamról vmi profibb photo-t, hátha bejön majd neki. Nemtom, esetleg képekhez írjak-e neki kommentárt, és ha igen milyet? Jah, és a problem: Van 1 csaj, aki állandóan ráír Face-n, fogalmam sincs, ki az, de végülis megkérdezni tőle nem merem, mert nem akarok bunkónak tűnni, és végülis semmi közöm hozzá. Valójában a kérdésem az volna, hogy jó ölet-e, ha esetleg ráírok énis Facebookon néhányszor a nyáron, megkérdezni "Mizujs" és hogy "Hogy telik a szüneted?" meg ilyesmik. Csak meg szeretném jobban ismerni. És kideríteni, mennyire tetszem neki. Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönöm, előre is! L/14
2011. jún. 22. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Problem??
2011. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hm...én 14évesen még barbiztam xD amúgy meg aki így ír rám h "mizújs" v. "mizuu?" Én egyből törlöm az ismerőseim közül de úgy látszik nálatok ez a menő mind1 :S Egyébként a kommunikáció hasznos szóval igen írj rá...kérdezd őket ien fiús dolgokról pl: kocsik +ezek arról 1óráig is képesek beszélni meg én azt tapasztaltam hogy az bejön a fiúknak ha azokért a dolgokért érdeklődsz amiért ők... ;)
2011. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi kapcsolatunk is pont így kezdődött,azóta is együtt vagyunk...:$
2011. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mennyi az az azóta? kedves előző :)
2011. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a lehető leghülyébb ötlet minden képét lájkolni, valószínűleg felfogta hogy meghalsz érte, de ha ő nem érdeklődik irántad, akkor felesleges minden fáradság.. max fárasztod vagy röhög rajtad hidd el

20L

2011. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, értem... De akkor most mit csináljak? Nem tudom, fogalmam sincsen arról, hogy bejövök-e neki. És akkor most mi is legyen a Like-okkal??? Töröljem az összeset, csakhogy feltűnjek vele? Viselkedjek közömbösen? Első válaszoló: Problem? Nincs! xD Igazából először csak arra szeretnék rájönni, hogy ő érdemes-e arra, hogy később esetleg összejöjjek vele, vagy hogy tetszem-e neki.
2011. jún. 23. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:

tegnap,15:13-nak:


8hónapja :$

2011. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ahamm... Kedves utolsó válaszoló, hány éves is vagy? És te pontosan hogyan cselekedtél, hogy megszerezd álmaid hercegét? :S ^^
2011. jún. 24. 13:17
 9/11 anonim ***** válasza:

utcsó vagyok:


14 vagyok és lány, és 8hónapja vagyunke gyütt.

Először csak facen,msn-en beszélgettünk,aztán baráti társaságokban találkoztunk,majd elhívott randizni,ide,oda,és azóta dúl a láw.:D

Mindjárt egy évesek vagyunk.:D

Neked pedig sok sikert,szerezd meg.:)

2011. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,harcolni fogok érte :D
2011. jún. 28. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!