Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszéltetek a babátokhoz, míg...

Beszéltetek a babátokhoz, míg a pociban volt?

Figyelt kérdés
Mikortól?
2011. okt. 27. 11:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én fogok az elejétől, meg zenét hallgatni is. Én hiszek benne, hogy hallja. :)De lehet, hogy ez nem olyan hallás, mint nekünk van, hanem csak "érzi" a gondolatainkat. Úgy értem, ha hangosan nem is mondod ki, de neki szánod a gondolatot, akkor érteni fogja.
2011. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én is hiszek benne, hogy hallja, és születése után felismeri pl. azokat a zenéket, verseket, amiket mondtál, hallgatál, énekeltél neki. Én még csak 10+5 hetes vagyok. Nem tudom érdemes-e már elkezdeni.
2011. okt. 27. 11:43
 3/30 nittababy ***** válasza:
26%
én is beszéltem hozzá és mindent megismert amit születés útán is mondtam neki mosolygot rajta és tudta hogy ezt már halotta most 8hónapos a kis csajszim!!!
2011. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

Hát én nem nagyon. Most ezzel lehet nem leszek túl szimpatikus :)

Én inkább annak a híve vagyok, hogy teszem a napi dolgaimat itthon, mert itthon vagyok, és inkább azt szokja meg, hogy jövök-megyek és minden egyes másodpercben nem az ő óhaját lesem.

Persze néha így szólok neki, ha rugdos, és épp nem esik jól, vagy megsimogatom a hasam, de ezek inkább ilyen spontán reakciók.

Zene meg azért nem tetszik nekem, mert szeretném ha nem külső hatásokra tudna lenyugodni pl. vagy elaludni, hanem magától a jelenlétemtől.

Persze zenét szoktam hallgatni, de nem gyerek dalokat!

2011. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
Szia.Igen allandoan ,mar az egesz korai terhessegtol beszeltunk hozza.A ferjem minden este odabujt a hasamhoz beszelt hozza vagy kitalalt meset mondott neki.:D
2011. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem igazán beszéltem a hasamhoz, de zenét hallgattam (én sem gyerekdalokat, hanem amiket én szerettem).

Persze gondolataim bőven voltak hozzá, de azt nem mondtam ki hangosan. Hülyén éreztem volna magam, ha állok a szoba közepén és beszélgetek magamban - lehet ez sem szimpatikus, de így is beszélgettem eleget másokkal, így is hallhatta bőven a hangom, és születése után is "megismert".

A zenét is szerette, de mondjuk nem volt rákattanva egyik pocakban hallgatott zenére sem. Egyszerűen csak tetszett neki, ha nyüzsi van körülötte.

2011. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Nem beszéltem hozzá, nem pocaklakóztam egyiket sem, nekem valahogy nem jött az egész.

Mind a kettőt egyszerően gyreknek hívtuk.

Nem hallgattam "babazenét" , falra is másztam volna, kiváltképpen a felfokozott"hormonállapotomban, amikor mondjuk fel tudtam volna robbanni egy kis semmiségtől.

Kocsiban is ugynaolyanzenét hallgattam, mint előtte

2011. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

Én az első pozi teszttől kezdve beszéltem hozzá, énekeltem neki, zenét hallgattunk (rock-ot). :)

7 hónapos kislány, és nagyon szeret egy-két számot, amit a terhesség alatt többször hallgattam. Nem állítom, hogy emiatt, de ki tudja? :)

2011. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 krisztivan ***** válasza:
Nem kimondottan"üljünk le most beszélni"de amikor már nagyobb lett a pocakom akkor mindig mondtam,most megyünk ide-oda ezt-azt csinálni.Akkor már úgy éreztem hogy tényleg viszem Őt is mert akkora volt a hasam.Baba zene meg ilyenek nem jöttek be nekem.Furcsán éreztem volna magam.
2011. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem beszeltem hozza, gondolati sikon kommunikaltam fele, mert egyszeruen nem vagyok ilyen tipus, nekem ez nagyon eroltetett lett volna. (Marmint ha muszaj lett volna hangosan beszelni hozza.)
2011. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!