Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek lányotoka...

Szülők! Elengednétek lányotokat a fiaitokkal strandra/uszodába? Bővebben lent

Figyelt kérdés

van esély rá, h ha 2 fiú+1 lány (v 1 fiú+ 1 lány akár) együtt megy strandra/uszodába, a lány kénytelen lesz némi időt a víz alatt tölteni a fiúk kezei között.

"Nyugalmi állapotban" a vízben az ember lába víz alatt, a feje víz felett van. Ez módosulhat úgy, hogy a hugi feje víz alá, a lába a vízszint felé kerül, és kénytelen így tölteni a vízben az idő egy részét a fiúk kezei között. Szinkronúszás tanfolyamra előkészítőnek viszont ideális ez.

Baráti viszonyban levőknél is előfordulhat, de családon belül jóval gyakoribb az ilyen.


Vélemény?


2011. okt. 13. 13:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%

hö.?

Valahogy nem fogom fel mit akarsz kinyögni.:d

2011. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
anyuci (vagy apuci) csak attól retteg, hogy a gyerek fejét lenyomják a víz alá. és attól fél, hogyy ez gyógyíthatatlan pszichés zavarokat fog kedves gyermekében okozni.
2011. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%

Én vagyok a te embered. Én még 16 évesen is kb. 40 kilós voltam, bátyám meg 80. Elég duvad, és agresszív, meg sokszor viccesnek hitte magát. Állandóan lenyomott a víz alá a nagy dömper testével. Mégpedig így: "Naaagy levegőőő, és!!!" és már le is nyomott. De akkor is, mikor már lila szájjal kértem, hogy légyszi ne már, nem bírom. Kimenekülni nem tudtam, csak ha megunta, hisz jóval nagyobb volt nálam. Rossz volt. Pedig anyum is velünk volt, valahol úszkált. Na, ha ilyenek a fiaid, jobbat teszel a lányoddal, ha nem velük, hanem barátnőivel küldöd usziba, komolyan mondom.

A megerőszakolósok meg tök hülyék.

2011. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Mi van? Magyarul is írhatnád, nem gondolod?
2011. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
akinek ettől pszichés zavara lesz, az mit fog csinálni szinkronúszáskor?
2011. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Elengednétek lányotokat a fiaitokkal strandra/uszodába?


Persze, miért ne, hiszen testvérek. Már ha így értetted a kérdést. Vagy esetleg a lányodnak a barátjáról van szó?


van esély rá, h ha 2 fiú+1 lány (v 1 fiú+ 1 lány akár) együtt megy strandra/uszodába, a lány kénytelen lesz némi időt a víz alatt tölteni a fiúk kezei között.


Persze. Tudod az emberek élnek társasági életet és megesik, hogy a fiúk lányokkal mennek uszodába/strandra.


"Nyugalmi állapotban" a vízben az ember lába víz alatt, a feje víz felett van.


Tényleg? Ha nem mondod hülyén halunk meg. OMG!


Ez módosulhat úgy, hogy a hugi feje víz alá, a lába a vízszint felé kerül, és kénytelen így tölteni a vízben az idő egy részét a fiúk kezei között.


Döntsd már el, hogy testvérek vagy nem! Egyébként ez valami vízi-aerobik, vagy akrobatikus órákra járnak?


Szinkronúszás tanfolyamra előkészítőnek viszont ideális ez.Baráti viszonyban levőknél is előfordulhat, de családon belül jóval gyakoribb az ilyen.


Most már inkább látom, hogy valami szexuális pózra gondoltál. ÉS akkor itt ismét felteszem a kérdést: mi van? Testvérekről van szó? Mert írtad, hogy családon belül van. Nem értem... ennél még Apollinaire képverseit is egyszerűbb leelemezni!

2011. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: le tudnád az irományodat magyarra (vagyis érthetőre) fordítani?
2011. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%

"A megerőszakolósok meg tök hülyék"


szerintem meg te értelmezed rosszul a kérdést

"a családon belül jóval gyakoribb az ilyesmi" ez eléggé egyértelműsíti a helyzetet - itt bizony szexualitásról van szó

2011. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Aki nem érti a kérdést, miért akadékoskodik itt, és miért nem olvas inkább másik kérdést, amit ért is, és miért nem válaszol arra inkább?

Van egyfajta szabályzat itt, vagyis a kérdésre kell válaszolni, nem mellébeszélni.

Kb. 1 válasz volt, ami a kérdésre volt válasz, a többi telejsen felesleges. oké, még max öt válasz elmenne, hogy nem értik a kérdést, de mi ezt itt, kérem?

Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? ha meg valaki nem tud rá válaszolni, akkor ne szóljon hozzá!


Látszik, sokan csak a szexre tudnak gondolni. Nevetséges.


Legfölül, vastag betűvel a kérdésben ott van, hogy családon belül értendő a kérdés, ugyanis a szülőknek fiaik és lányaik lehetnek. Ami alatta van magyarázat (ami talán kicsit értelmetlenre sikerült), már csak kiegészítés.


Baráti viszonyban levőknél is előfordul, hogy fiúk a lányokat lenyomják a víz alá (és nem azért, mert meg akarják erőszakolni). Családon belül ez gyakoribb lehet, mert közvetlenebb a kapcsolatuk.

És túlzásokba eshetnek úgy, hogy fel se tűnik.

A szinkronúszást felejtsétek el, csak a poén kedvéért akartam odaírni.


Érdemes lenne a gyk-nak néha kamu kérdéseket feltenni, olyan témában, amihez sokan hozzászólnak úgy is, és akkor ki lehetne szűrni, ki az, aki nem a kérdésre válaszol, és őket egyből lehetne törölni. Idővel sokkal normálisabb válaszokkal lenne tele a gyk. :)

2011. okt. 16. 11:27
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem bántani akarlak, de most hogy megmagyaráztad, még így se értem mit is akarhattál kérdezni...Azt hogy elengednéd e a testvéreket együtt usziba annak tudatában hogy hülyéskedni fognak????Ez most komoly?Persze hogy el!
2011. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!