Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet tenni akkor amikor...

Mit lehet tenni akkor amikor a saját barátnőd nem hisz neked?

Figyelt kérdés

17 éves lányok vagyunk és nagyon kivagyok már az egésztől...mostanában a barátnőm mindenben kételkedik. Utálom azt,hogy olyan kételkedő szemekkel néz sokszor,mert gondolom nem hiszi azt el sokszor, amit mondok neki. A jelenlegi barátomat nem látta élőben,csak képen,de kételkedik a létezésében,merthogy a srác nagyon jól néz ki,én meg nem vagyok szexbomba. Mondjuk ez csak az egyik hitetlenkedés a sok közül,de talán ez fáj a leginkább. És maga az egész bizalmatlankodás igazából. Mi barátnők vagyunk,de nem járunk ki együtt.Más baráti köreink vannak,egymástól független életünk van,csak suliban találkozunk.Persze, hogy nem bizonyosodhat meg mindenről amit mondok,dehát miért kell az igazságot bizonygatni valaki előtt,mintha törvényszéken lenne az ember ? A barátság arról kellene szóljon,hogy megbízunk a másikban...én mindig elhiszem amit ő mond,pedig én is mondhatnám,hogy hazudik.


Szerintetek hogyan tovább ? Nagyon zavar már,hogy szinte semmit sem hisz el és zavar az,hogy engem nem hisz képesnek ahoz,hogy például egy jó pasim legyen vagy bármi más....


2011. okt. 18. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért foglalkozol vele és azzal amit mond!Miért bizonygatnál neki bármit is?Írod hogy külön életetek van,csak suliban találkoztok!Ez nem igazi barátság...sőt!Hagyd a francba és barátkozz olyannal aki meg is érdemli!:)
2011. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
el kéne gondolkodni azon,hogy kiket válsztassz barátnőnek
2011. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szóval nem velem van a gond,igaz ?

Akarom mondani, ő úgy akarja beállítani ezt az egészet, hogy van oka kételkedni bennem, mert nem látja a bizonyítékot...dehát elvileg én nem tartozom bizonyítékkal egy barátnak, viszont ő tartozik nekem bizalommal

2011. okt. 18. 16:04
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy tudom hogy nem kellene foglalkoznom vele

Csak zavar,hogy nem hisz nekem....és az mégjobban zavarna ha hazugnak állítana be,miközben én igazat mondok neki,csak ő nem hiszi el

2011. okt. 18. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm (a legjobb) soha nem csinált velem ilyet. Mások, akik nem voltak igazi barátok, azok viszont igen. De ők szépen le is koptak az évek során, hiszen nem volt rájuk szükségem.
2011. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ezt a csajt. Mond el neki is amit nekünk. Hogy te nem fogod keresni a társaságát, hogyha ő ennyire nem mutat bizalmat felé. Miért kéne neked bármit is bebizonyítani?
2011. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azért nem hisz neked mert túl jó srác képét mutattad neki,és a sárga irigység eszi miatta,én lehetőséget keresnék arra hogy láthassa is,de azt az örömet nem adnám meg neki hogy meg ismerje személyesen.Érted?lásson benneteket,de menj oda ne mutasd be neki.Aztán hajsd el végleg.
2012. febr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!