Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor van barátnőd/barátod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor van barátnőd/barátod, akkor milyen időközönként szoktál elmenni nélküle szórakozni a barátaiddal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:

szórakozni vagy vele, vagy sehogy. még szép :D páros lábbal rúgna ki ha nélküle elmennék bulizni.

21L

2011. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt a szórakozást úgy is lehet érteni, hogy nem feltétlen bulizni, táncolni mész el, hanem csak mondjuk simán elmenni egy kis pub-ba, vagy valami ilyesmi 'beülős' helyre és beszélgetni, meginni 1-2 sört.. ilyenkor is a pároddal tartasz mindig minden körülmények között? :))
2011. ápr. 8. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
heti egyszer kétszer biztos
2011. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha.
2011. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán. Haverokkal. Ő tud róla.
2011. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi mindenhova együtt megyünk, külön sehova. Nekem nincs is rá szükségem, az ő haverjaival szoktunk néha elmenni kicsit mert neki kell, de akkor is hív hogy menjek vele.
2011. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bármikor. nem kötjük meg egymást, de azért küldünk egy sms-t, hogy egyikőnk se essen pofára, ha a másik nem tűnik fel.

heti három-négyszer szokott lenni, de heti egyszer-kétszer biztosan. ha random átugrok a haverokhoz délután, akkor nincs ebből semmi gond.

vagy ha kéthetente egyszer elmegyek barátokkal jazz koncertre, akkor nem jön velem, mert nem szereti, de én sem megyek vele másféle szórakozóhelyre, mert én meg azt a stílust szeretem kevésbé.

19 és 23

2011. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk külön menni, néha kellenek csajos esték és fiús sörözések. havi 1-2 szer szoktunk max külön elmenni szórakozni
2011. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi szinte mindig külön bulizunk, én barátnőkkel, ő haverokkal. Hajnalba tali és együtt jövünk haza. Mindkettőnknek jobb így! 23/L 27/F
2011. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első voltam - szoktam beülni kávézókba, de oda is elhívom. ha azt mondja nincs kedve, akkor talán elmegyek egyedül is.de mindenképpen megkérdezem, hogy akar e velem jönni.
2011. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!