Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan utasítsak vissza egy...

Hogyan utasítsak vissza egy embert, akihez én nem vonzódom?

Figyelt kérdés

Direkt ebbe a kategórába írtam... Na jó... Lehet, hogy kicsit ciki a kérdés. Most úgy jártam, hogy egy ismerősöm bevallotta, hogy tetszem neki. Viszont nekem nem tetszik ő, meg hát ő... Egy kicsit talán "rossz gyerek"... És az nem szimpatikus. Valamint ven egy ismerősöm, aki már írt rám gépen, személyesen is megszólított... És félek, hogy neki is bejövök, mert a legtöbbször nem csak úgy írsz rá/beszélsz egy ellenkező nemű személyre/személlyel, akit alig ismersz... (egyébként én is csodálkozom, hogy miért van ez, mert közel sem vagyok bomba alakú, szép vagy csinos, sminkelni sem szoktam...)

Korra hivatkozni nem lehet, 15 évesen nem vagyok ehhez olyan túl fiatal... Korkülönbségre dettó, egyetlen ok, hogy nincs meg a vonzódás, viszont őket nem akarom megsérteni a visszautasítással... Hogy mondjam el?


2011. okt. 19. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarod megsérteni ugyan már. Inkább sértsd meg őket csak tudasd velük, hogy nem akarsz tőlük semmit. De lehet ezt nem sértően is elmondani :-)
2011. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Én is ebben a szituban vagyok csak tőlem mindig kérdezgeti,hogy mikor találkozunk.

Sajnos én sem akarom megbántani,hisz a baráti körömben ő is ott szokott lenni és nem akarok kellemetlenséget meg tudom ha megbántom mindennek elfog hordani,nem én lennék az első lány aki elhajtotta, szóval bocsi kérdező,hogy nem tudok jó választ adni.De én is várnám a segítséget,hátha valaki tud mondani:)

2011. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én már máshoz vonzódom. (fogd valakire,akkor mégsem mondtak ki, hogy ő nem kell)
2011. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne kertelj...Én is kerteltem hasonló szituba kerültem. Konkrétan, vágd rá hogy NEM! Ez a leghatásosabb. Ha csak "nyámnyogsz" rajta, hidd el, rosszabb lesz! :( Szóval összetöröd a szívét, bűntudatod lesz, de mégis könnyebb lesz utána (neked) minden.
2011. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!