Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szívesen járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szívesen járnátok olyan lánnyal akinek nincsenek barátai, (ismerősei is alig)? Egyáltalán hogyan találjon társat egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva , szintén nagyon sok fiú van így...


Az hogy találjon?


Egyedül hova lehet menni, ez itt a nagy kérdés igaz??

- Vásárolni...boltba, nagy bevásárlóközpontokba, szupermarketekbe. Sokszor írom azt, hogy szupermarketekbe de ott tényleg sok ember van és akad értelmes is...


és odaállíthatsz bármelyik pasihoz azzal, hogy segítenél ezt azt levenni....

2011. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem tömi tele a barátnőd a fejedet olyan rémképekkel, h biztos megcsal meg mit tom én..
2011. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van valami hobbid, érdeklődési köröd, ott is ellehet kezdeni az ismerkedést. Nem?

Amúgy hány éves vagy? ;)

2011. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én értékelném ... az eddigi kapcsolataimban a lánynak mindig egy csomó barátja , ismerőse (általában srácok ) volt engem meg evett a penész , hogy vajon most melyikkel lehet , amikor nem velem volt :s
2011. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

engem nem zavarna, hogy kevés a barátja...sőt ellenkezőleg (tudom ez kicsit önző dolog)

amúgy meg a lány érdekelne, nem a barátai

2011. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
19:27, hol lehetne ilyen fiúkkal ismerkedni akik örülnének?
2011. jún. 30. 19:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnám a társkeresőket, ott úgyis hiány van a magadfajtából, igény meg lenne rá bőven.
2011. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én minden további nélkül járnék ilyen lánnyal. ;)
2011. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Társkeresőkkel már próbálkoztam. Ott túl idősek hozzám vagy túl messze vannak vagy ne adj isten barátnőjük is van. :S
2011. jún. 30. 20:06
 10/13 anonim válasza:
100%

19:27 vagyok (kicsit megkésve)

Mondhatnám, hogy privátban, de inkább próbálok használható választ adni :D

Én is főként a társkereső oldalakat tudnám mondani, bőven van igény olyan lányokra akik komolyan is gondolják a dolgot. Mondjuk hallottam, hogy sok a furcsa ember.

Esetleg valami szabadidős tevékenység vagy sport is jó alkalom lehet.

2011. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!