Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mennyire jellemző hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mennyire jellemző hogy egy lánnyal nagyon jól kijöttök, jól letudtok vele beszélgetni, kedvelitek, de nem éreztek iránta semmit, nem tetszik külsőre egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sok ilyen lány ismerősötök van? Milyen elvárásotok van egy lánnyal ha jóba vagytok vele pl külsőre?
2011. ápr. 27. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szomszéd lány ilyen, akit születésem óta ismerek. szép meg jófej, okos, de semmi érzelem nem köt hozzá, nem mondanám hogy tetszik, meg semmit. amikor puszit kap sincs semmilyen olyan gondolat bennem. kb olyan mintha nővéred vagy hugod lenne, lány, lehet szép, jofej, de eszedbe nem jutnak egyes dolgok...
2011. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

ez hülye kérdés

mert ott van benne hogy kedveled

akkor az mégis egy érzés

nem???

van ilyen ismerősöm akivel jól tudok beszélgetni meg kedvelem de az hogy kedvelem az már egy érzés

2011. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre:

Nálam nagyon jellemző! Úgy értem sok lány van akivel jól kijövök, kedvelem, de nem vonzódok hozzá jobban mint másik lányokhoz. A külsővel tudatosan nem foglalkozok. Nincs olyan lány akiről azt gondolnám hogy kedvelném ha jobban nézne ki....



Az hogy jóban vagyok egy lánnyal nálam azt jelenti, hogy Ő a fontosabb kettőnk közül. Mások ezt csak párkapcsolatban tudják elképzelni, nekem viszont ez általános. Ahhoz hogy jóban legyek egy lánnyal, számomra csak annyi kell, hogy lelkileg legyen gyönyörű. A testi dolgok másodlagosak.

2011. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek pár ilyen csajt. Jóban vagyok velük, de semmi vonzalmat nem érzek irántuk és feltehetőleg nem is fogok.
2011. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ismerek egy lányt akivel bármit bármikor megtudok beszélni, minden téren megért, és én is őt. már-már ijesztő is néha...

szép lány, de mégsem érzem azt a plusz vonzalmat ami miatt kialakulhatna több. szóval előfordul az ilyen.

2011. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 specialsound ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen lány az életemben (nem is egy), kedves de nem szeretnék többet a jelenlegi haverságnál.
2011. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2011. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
nem létezik fiú-lány barástság... elkezdodhet, egyideig tarthat is, de az egyik fél tobbet fog érezni és sérulni fog, és szép lassan végetér a barátság..
2011. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!