Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? (semmi értelme)

Mit tegyek? (semmi értelme)

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok

többször gondolkodtam azon hogy öngyilkos leszek,már 2 évvel ezelőtt is gondolkodtam ezen... aztán "elmúlt" és most a nyáriszünet előtt olyan 2 hónappal újra meg újra gondolkodom ezen

úgy érzem a szüleim nem ismernek engem úgy amilyen én vagyok csak azt tudják amit hisznek

a legjobb barátnőm akit 11 éve ismerek ... ő tudja hogy én öngyilkos akarok/tam lenni .. és ő is gondolkodott csomót rajta... ő cukorbeteg.. neki nagyon szar élete van.. aztán elvitt kajakozni és azóta egyre jobb.. ha nem vitt volna el már öngyilkos lettem volna.. ott összejöttem egy fiúval a baj az hogy negyon messze lakik és nagyok kevés ideje van az edzések mellett (de ez nem is ide tartozik)

a szüleimnek sejtelme nincs erről

ja az hogy még 1 kajktársam (fiú),és egy régi osztálytársam(fiú) tudja ezt...

még kihagytam azt hogy valahogy állatmániás vagyok és mindig új meg új állatokat szeretnék és most már az van ha meglátok valami állatkereskedést azonnal be akarok menni

jó már van 2 tengerimalacom,2 törpehörim,1 nagy akváriumom(90l), és anyukám 15 évvel ezelőtt talált egy kutyát... de ő anyumat szereti...

szerintetek mit tehetnék?

elmondjam a szülimnek.. hogyan jelezhetném nekik hogy valami nagyon nem jó?


2011. okt. 22. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor ez a butaság eszedbe jut, gondolj a rákos kisgyerekekre, akik pár év alatt, vagy még annyi sem, sokkal többet szenvednek, mint sok idős ember egész életében, de ezek a gyerekek mégis türelemmel viselik a szenvedést és küzdenek az életért. Nem hiszem, hogy Neked ehhez hasonló gondjaid vannak. A cukorbetegséggel nagyon jól lehet élni, ha figyel valaki magára és nem hanyagolja el az egészségét, betartja az orvos utasításait+
2011. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A végén . azaz pont akart lenni.
2011. okt. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba hülyegyerek, nemhogy örülnél az életnek, 12 évesen ilyenen gondolkozni, az eszem megáll. Még ha alkoholista lenne a családod, vernének vagy zaklatnának, de még akkor SE. Szállj már magadba, mert szánalmas vagy. Nem öngyilkos akarsz lenni, csak baromira unalmas vagy és evvel akarsz figyelmet magadnak. Hát gratulálok.
2011. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre egyszerűen nem lehet mit válaszolni, mert tényleg semmi értelme.

Ugyan úgy, mint a többi hisztis kislánynak is neked is csak azt kívánom, hogy ez legyen a legkisebb bajod, ebben a ,hihetetlen' sz*r életedben.


Egyébként igen, ülj le anyuval és apuval és beszéld meg velük, hogy mi bánt téged.Kérd meg őket, hogy legyetek gyakrabban együtt és mostantól többet beszélgessetek.Mert ők nem csak azért vannak, hogy eltartsanak téged, hanem , hogy neveljenek és foglalkoznak veled.Hidd el megfogják érteni.

Az állatmániáddal, most nem értem mit akarsz.Valakinek még egy halat sem engednek meg, nem hogy ennyi rágcsálót.Majd ha felnősz lehet majd annyi állatod amennyit csak szeretnél.

Fiúzni meg még szerintem bőven ráérsz, de ez az én véleményem.


Szóval légy szíves ne legyél ilyen, és próbáld meg megváltoztatni az életszemléletedet, mert ez, tényleg siralmas.

2011. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Najó.Te hülye hisztis kislány,örülj,hogy van hol laknod,örülj neki hogy rendes családod van,van anyukád,apukád,hogy egészséges vagy,hogy vannak barátaid,hogy van ruhád,és nem kéregetni kell az utcán,örülj neki hogy törődnek veled,és örülj neki hogy van mit enned,és hogy nem nagykabátba,fűtés nélkül üldögélsz egy "fűtéstelen",hideg/rideg szobában!!!

Itt most nyavalyogsz...de tul.képpen mi is a problémád????És most gondolkozz el azon,hogy mi lenne ha nem lennének azok,amiket az előbb leírtam!!!Ésmost kiakadtam.Ja és tudom hogy azt vártad,hogy elkezdjen mindenki sajnálni,de nem fog senki se!!:@

2011. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is már elegem van ezekből a " Öngyilkos akarok lenni" szövegekből. Egyeltalán tudod mi is az igazi értelme ? Ha megölnéd magad akkor a szüleid (jobb esetben) Nagyon szomorúak lennének és ez elkísérné őket egész életükön át. Az meg baromság hogy szerelmi bánat vagy stb. miatt rögtön ezt mondod. 12 évesen ha meghalnál/megölnéd magad, az eredménye úgyis az lesz hogy te előbb véget vetsz az életednek. Gondolj bele, hogy a koraszülöttek és azok szülei, bármit megtennének azért hogy a gyermekük akár egy nappal tovább lehessen velük. Látom neked nagyon unatkozhatnékom van.


12/L (6.oszt.)

2011. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De most miért is akarnád megölni magad? Semmi okod nincs rá, csak unatkozol :D De most komolyan, a leírtak alapján semmi igazán rosszat nem látok az életedben. és könyörgöm, 12 éves vagy!
2011. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Najó nekem meg már k*rvára elegem van az ilyen válaszokból -.-"""""" az első 2 sor után agyhalál... szegény kislány. Nyílván történt vele valami... én is ilyesmi vagyok :S kívülről semmi látszat nincs de belülről :S ha akarsz írj nyugodtan privit, érdekelne a történeted :)
2011. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!